Partnerzy

logo_merce.jpg

‘merce

'merce to hybrydowa platforma e-commerce w chmurze, która pomaga firmom rozwijać się szybciej optymalizując ich operacje, i wspierając innowacyjność. Od ponad 10 lat 'merce dostarcza średnim i dużym detalistom i dystrybutorom narzędzia, które umożliwiając skuteczną transformację i automatyzację procesów sprzedaży.

https://pl.merce.com/
logo_2clickshop.jpg

2ClickShop

Platforma e-commerce B2C i B2B automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasy ERP w czasie rzeczywistym. Zapewnia dużą elastyczność opartą o połączenie funkcjonalności systemów (PIM - system zarządzania informacją o produkcie, CMS, e-commerce B2C i B2B, e-mail marketing).

http://www.2clickshop.pl
logo_answer.jpg

ANSWER Wojciechowski i Partnerzy

Zapewnia opiekę podmiotom gospodarczym w przedmiocie tworzenia i reorganizacji spółek, konstruowania i negocjowania umów, ochrony prawnoautorskiej, znaków towarowych, danych osobowych oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji. Świadczy usługi prawne dla sektora e‑‑ commerce. Wspiera procesy tworzenia start-upów, obsługuje fundusze inwestycyjne oraz doradza w komercjalizacji wypracowanych produktów oraz pozyskiwaniu środków na ich finansowanie. http://www.answer.com.pl/
logo_atomstore.jpg

AtomStore

Platforma e-commerce klasy premium. Tworzymy dedykowane sklepy internetowe oraz systemy B2B. Oferujemy kompleksowe wdrożenia od A do Z, sklepy mobilne w technologii responsive web design, integracje z programami Comarch Optima, XL, WF-Mag, Subiekt. Wspólnie rozwiązujemy problemy polskiego e-handlu!

http://www.atomstore.pl
logo_bestnet.jpg

Best.net

Od ponad 15 lat rozwija własną platformę e-commerce. Dostarcza elastyczne rozwiązania dla wymagających klientów prowadzących sklepy internetowe B2C, a także B2B. Mocna strona platformy Extreme Commerce to konfiguratory produktów pozwalające personalizować ofertę w wielu branżach. Platforma rozwija się wraz z biznesem klienta i oferuje dedykowane rozwiązania m.in. indywidualne cenniki, kalkulatory dostaw, rozbudowane wyszukiwarki, kupony rabatowe i promocje oraz multisklepy.

http://www.best.net.pl
logo_bluerank.jpg

Bluerank

Biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie, świadczący usługi z zakresu tworzenia i realizowania strategii marketingu internetowego. Dostarcza klientom rozwiązania, które pomagają im kształtować najkorzystniejsze dla nich decyzje zakupowe ich konsumentów w Internecie.

http://www.bluerank.pl
logo_brandactive.jpg

Brand Active

Agencja e-commerce, która odpowiada na głębokie potrzeby sklepów internetowych, opracowując m.in.: strategie e-commerce, audyty oraz badania tajemniczego klienta. Natomiast dla sklepów gotowych na wzrost sprzedaży realizuje Performance Marketing, w oparciu m.in. o: kampanie PPC, SEO i pozycjonowanie oraz Marketing Automation.

https://brandactive.pl/
csa_logo.jpg

Certified Senders Alliance (CSA)

To projekt dwóch największych niemieckich stowarzyszeń branży internetowej, skupiający ponad 1000 przedsiębiorstw. Celem CSA jest podniesienie dostarczalności komercyjnych e-maili poprzez określenie wysokich standardów jakości i certyfikację domen swych członków. http://www.certified-senders.org
logo_cityboardmedia.jpg

Cityboard Media

Jedna z największych w Polsce firm z branży reklamy zewnętrznej, która specjalizuje się także w usługach z zakresu digital (budowanie i optymalizacja stron internetowych, kampanie AdWords). Przeprowadza kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Rocznie realizuje około 4 tysięcy kampanii reklamowych.

http://www.cityboard.pl
logo_comunicativo.jpg

Comunicativo PR & Content Marketing

Eksperci od PR, content marketingu, mediów społecznościowych i marketingu w Internecie. Agencja specjalizuje się we wdrażaniu kampanii marketingowych i komunikacyjnych, kreuje świadomość marki na rynku, pomaga w osiąganiu celów biznesowych i promocyjnych, budując odpowiednie zaplecze wizerunkowe.

http://www.comunicativo.pl
logo_controlling_systems.jpg

Controlling Systems

Controlling Systems od 17 lat wspomaga firmy poprzez controlling. Zajmujemy się controllingiem od strony informatycznej i doradczej. Wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez uruchomienie narzędzia (Eureca, OneLook, hurtownia danych) szkolenia dla Użytkowników, aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład narzędzia obsługujące rozliczenia kosztów czy różnego typu kalkulacje itp. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie naszych specjalistów.

http://www.controlling-systems.pl/
logo_conture.jpg

Conture

Agencja content marketingowa. Specjalizuje się w tworzeniu treści dla branż: home & garden, beauty & health, e-commerce, HR & business oraz fashion & design. Kreuje wartościowe i inspirujące treści angażujące odbiorców, stawiając przy tym na siłę słowa i teksty, które skutecznie sprzedają.

http://www.conture.pl
logo_credstep.jpg

Credstep Poland

Dostawca usług finansowych w nowoczesnym online'owym wydaniu dla małych i średnich firm. Firma oferuje łatwo dostępny, atrakcyjny cenowo faktoring sprzedażowy i zakupowy, który odpowie na potrzeby płynnościowe każdego przedsiębiorcy. Credstep Poland wraz ze swoją spółką-córką Credstep Funds, wyspecjalizowaną w wysokonominałowym finansowaniu dłużnym, wchodzi w skład szwedzkiej grupy kapitałowej Savelend, która wiąże duże nadzieje z wejściem na polski rynek finansów firmowych.

https://www.credstep.pl/
datarino_logo.jpg

Datarino

Grupa Datarino to wiodący podmiot na rynku Big Data, twórca platformy marketingowej Cluify pozwalającej docierać do odbiorców na podstawie miejsc, jakie odwiedzają w świecie rzeczywistym, autor rozwiązań FinTech dla instytucji finansowych i założyciel RinoApps – studia gier i aplikacji mobilnych. Zespół pasjonatów analizy danych, który każdego dnia wykorzystuje potencjał drzemiący w nowych technologiach, realizując pionierskie projekty i odkrywając nieznane dotąd możliwości.
logo_dealavo.jpg

Dealavo

Zajmuje się tworzeniem oprogramowania służącego do monitorowania i analizowania cen online, z którego korzystają producenci i e-sklepy na całym świecie; w tym takie firmy jak Samsung Electronics, MSI Europe czy Alza.

http://www.dealavo.com
logo_dzinga.jpg

Dzinga

Międzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie dla biznesu, które umożliwia lepsze zarządzanie komunikacją i skutecznie pomaga w zwiększeniu sprzedaży. Sprawdza się niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. Nowoczesny software jest bezpieczny, oparty na chmurze (SaaS). Rozwiązania firmy zostały już wdrożone w kilkunastu krajach europejskich.

http://www.dzinga.com
logo_epoint.jpg

E-point

Od ponad 20 lat tworzy pełnowymiarowe systemy internetowe, opierając swoje działania na 3 filarach: Design, Technology oraz Execution. Działa w trzech nurtach: e-commerce, sektorze finansowym i direct selling. Kładzie szczególny nacisk na budowanie długich, pogłębionych relacji z klientami. Oferuje nie tylko autorskie rozwiązania, ale jest też srebrnym partnerem SAP w zakresie produktów SAP Hybris Commerce oraz SAP Hybris Marketing.

http://www.e-point.pl
logo_ebiznes.jpg

EBiznesKrokPoKroku.pl

Porady, jak założyć, rozwinąć i promować biznes w sieci, jak przeszkolić pracowników, a nawet gdzie szukać darmowych zdjęć wysokiej jakości. Jako czytelnik "E-commerce & Digital Marketing" otrzymasz 30% zniżki na pomoc w dopracowaniu swojego planu na biznes w sieci lub analizę już istniejącego biznesu pod kątem efektywności sprzedaży.

http://www.ebizneskrokpokroku.pl
logo_ecovis.jpg

Ecovis

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1995 r. Na kompetencje zespołu wpływają szkolenia dotyczące aktualizacji wiedzy o krajowych i międzynarodowych standardach rachunkowości, rozwiązań z rachunkowości zarządczej, przygotowania do egzaminów na biegłych rewidentów oraz ACCA. Poprzez zapewnianie kompleksowych usług oraz optymalizację kosztów wpływa na poprawę rentowności i efektywności klientów. Spółka świadczy usługi w zakresie: prowadzenia ksiąg finansowo-księgowych, prowadzenia obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego, gospodarczego i prawnego, audytów sprawozdań finansowych, informatyzacji rachunkowości, prowadzenia inwentaryzacji.

https://system-rewident.com.pl/pl/
logo_edisonda.jpg

Edisonda

Krakowskie studio badawczo-projektowe specjalizujące się w zakresie doświadczeń użytkownika. Tworzy systemy biznesowe, intranety, aplikacje webowe i mobilne. Pomaga na wszystkich etapach realizacji, od koncepcji, przez prototypy i projekty graiczne, aż po front-end development. Rozwija start-upy, zmienia produkty cyfrowe, wspiera organizacje pozarządowe i międzynarodowe korporacje. Od 2009 r. zrealizowała ponad 500 różnorodnych projektów. Od września 2017 r. jest częścią Grant Thornton. http://www.edisonda.pl
logo_efectownia.jpg

Efectovnia

Agencja SEO, która pomaga klientom w szeroko rozumianym procesie zwiększenia widoczności ich firm w internecie. Przeprowadza audyt, układa indywidualny plan działania, który jest na bieżąco modyfikowany, aby osiągać jak najlepsze rezultaty. Stawia na sumienność i terminowość w realizacji zleceń. Bardzo ważnym elementem w branży jest optymalizacja on-site oraz teksty pod SEO, dlatego współpracuje z doświadczonymi copywriterami.

http://www.efectownia.pl
logo_fiege.jpg

Fiege

Jeden z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 15 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek i partnerów w 15 krajach. Na polskim rynku obecna od 1997 roku.

http://www.fiege.pl
logo_findwise.jpg

Findwise

Pomaga zwiększać konwersję i wartość zamówień poprzez spersonalizowane wyniki i reguły zapytań, co pozwala dostosowywać ranking do celów sprzedażowych. Łączy wiedzę i doświadczenie dotyczące silników wyszukiwania z uczeniem maszynowym i przetwarzaniem języka naturalnego. W gronie jej 450 klientów są T-Mobile, Orange, X-KOM, InterSport.

http://www.findwise.com
logo_globkurier.jpg

Globkurier

Platforma umożliwiająca nadanie przesyłki do 192 krajów świata jedną z 50 firm kurierskich lub transportowych. Jej misją jest generowanie oszczędności dla swoich klientów dzięki automatyzacji procesu realizacji zamówień oraz dostaw. Wdrożenie licznych rozwiązań takich jak integracje z Allegro, eBay oraz innymi platformami e-commerce, porównywarką cen kurierów i monitoring przesyłek umożliwia optymalizację czasu składania zamówień o 80% oraz obniżenie kosztów wysyłek o 70%.

http://www.globkurier.pl
goglobal24_logo.jpg

GoGlobal24

Kompleksowo obsługuje zagraniczną logistykę w e-commerce. Codziennie wysyła zamówienia i odbiera zwroty od kupujących w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji. Nad realizacją usług czuwa ich autorski system informatyczny. Wspierają eksport w sprzedaży zagranicznej – pomagają e-sklepom skutecznie konkurować na globalnym rynku.

http://www.goglobal24.pl
logo_gonito.jpg

Gonito

Zespół ekspertów e-commerce, prawa oraz ekonomii, logistyki i technologii, specjalizujących się w kompleksowej implementacji oraz obsłudze sprzedaży na platformie Amazon.

http://www.gonito.pl
logo_ab.jpg

Grupa AB

Największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W stałej ofercie firmy znajduje się ponad 96 000 produktów przeszło 800 marek z całego świata. Dystrybutor poza szeroką ofertą wspiera e-commerce w obszarze logistyki, umożliwiając szybką wysyłkę w modelu dropshipping.

http://www.ecommerce.ab.pl
logo_hicron.jpg

Hicron

Eksperci Hicron już od ponad dekady działają aktywnie na całym świecie, specjalizując się w realizacji kompleksowych projektów IT dla przedsiębiorstw dużej oraz średniej wielkości. Hicron świadczy usługi wdrożeń, rozwoju i serwisu systemów SAP oraz projektuje własne rozwiązania IT w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Największym kapitałem Hicron są ludzie. W firmie pracuje niemal 300 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. To dzięki nim, Hicron może pochwalić się niezwykle bogatym i prestiżowym portfolio, opartym na takich branżach, jak: motoryzacyjna, energetyczna, przemysłowa, spożywcza czy FMCG.

https://hicron.com/pl/
logo_isystems.jpg

i-systems

Tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 90-osobowy zespół.

http://www.i-systems.pl
logo_lubasziwspolnicy.jpg

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy to wiedza, kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prawie e-commerce, ochronie danych osobowych, prawie gospodarczym, prawie pracy, prawie nieruchomości oraz compliance. Zapraszamy do naszych oddziałów w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Zaufali nam zarówno polscy przedsiębiorcy, jak i międzynarodowe korporacje.

http://www.lubasziwspolnicy.pl
logo_kei.jpg

Kei.pl

Świadczy usługi hostingowe na wysokim poziomie. W jej ofercie znajdują się zarządzane serwery dedykowane, VPS w chmurze, hosting SSD, domeny i certyfikaty SSL. Atutem Kei.pl jest indywidualne podejście do klienta oraz możliwość dostosowania usług do oczekiwań. Klienci wybierający usługi premium otrzymują wsparcie dedykowanego opiekuna, który monitoruje ich usługi dbając o najwyższą jakość obsługi.

http://www.kei.pl
logo_lemonmind.jpg

LemonMind

Twórca oprogramowania TeamFlow.it – unikalnego systemu CRM dla e-commerce. Użytkownikami systemu są przede wszystkim firmy produkcyjne i handlowe, sprzedające swoje produkty w internecie. System TeamFlow.it integruje się ze sklepami internetowymi i systemami ERP gromadząc dane o klientach, sprzedaży i produktach, umożliwiając automatyzację procesów obsługi posprzedażowej.

https://lemonmind.com/
logo_makesyoulocal.jpg

Makes You Local

MakesYouLocal to zespół specjalistów e-commerce z 14 krajów, który pomaga firmom i sklepom internetowym rozwijać się i zwiększać sprzedaż online na nowych rynkach. Firma działa w Polsce, we wszystkich krajach bałtyckich i skandynawskich, w Niemczech, Holandii, Francji, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, gdzie lokalne zespoły złożone z native speakerów pomagają w analizie rynku, lokalizacji sklepów internetowych, tłumaczeniach, obsłudze klienta w jego rodzimym języku, opracowywaniu i zarządzaniu lokalną strategią marketingową oraz w ogólnym rozwóju biznesu.

https://www.makesyoulocal.com/
logo_makolab.jpg

MakoLab

Agencja marketingowo-technologiczną. Realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji. Oferuje platformy komunikacyjne i prosprzedażowe: strony i portale internetowe, e-sklepy, systemy biznesowe, aplikacje mobilne, usługi z obszaru Data i semantyki, a także kreacji i multimediów, user experience, e-marketingu i analityki webowej.

http://www.makolab.com
logo_media4u.jpg

Media4U Sp. z o.o.

Jeden z wiodących dostawców rozwiązań dla rynku e-commerce. Zajmuje się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych, opieką powdrożeniową i wsparciem dla istniejących już platform. Atutami firmy są: rozbudowany dział doświadczonych programistów, certyfikowani specjaliści Google AdWords i własne studio graficzne. Dzięki temu agencja oferuje dedykowane i skalowalne rozwiązania. Centrala firmy znajduje się w Łodzi, a portfolio realizacji obejmuje rynek polski i europejski.

http://www.media4u.pl
logo_mentor.jpg

Mentor

Broker ubezpieczeniowy o ugruntowanej pozycji na rynku, działający od 1994 roku. W Polsce klientów obsługuje ponad 130 brokerów w 10 miastach. Wśród szeregu biur specjalistycznych, występujących w strukturze, dysponuje Działem Ubezpieczeń Cybernetycznych – zespołem czterech brokerów dedykowanych ubezpieczeniom cybernetycznym, którzy m.in. prowadzą blog https://ubezpieczenia-cyber.pl/.

http://www.mentor.pl
logo_miromind.jpg

Miromind

Profesjonalna agencja SEO z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Współpracuje z firmami z całego świata – Polski, USA, Kanady czy Nowej Zelandii. Specjaliści z Miromind nieustannie śledzą światowe trendy i lubią się nimi dzielić. Stawiają na wysoką jakość, systematyczność i kreatywność.

https://miromind.com/
logo_mondi.jpg

Mondi Corrugated Packaging

Wiodący dostawca opakowań z tektury falistej w Europie. Za pośrednictwem sieci 16 zakładów, firma oferuje innowacyjne rozwiązania oraz najwyższej jakości nowoczesne technologie druku i klejenia opakowań. Opakowania produkowane przez Mondi to zarówno standardowe opakowania transportowe, opakowania dla e-commerce, jak i niestandardowe opakowania ekspozycyjne.

https://www.mondigroup.com
logo_nethansa.jpg

Nethansa

Lider we wsparciu globalnej sprzedaży na Amazonie. Zapewnia kompleksowe działania na każdym etapie – od obsługi klientów z całego świata, po pełną automatyzację sprzedaży.

http://www.nethansa.pl
logo_oexebusiness.jpg

OEX E-Business Sp. z o.o.

Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, materiałów POS i programów lojalnościowych. Oferuje także usługi z obszaru e-procurement i e-delivery. Realizuje projekty dla kilkuset klientów. Zarządza nowoczesnymi centrami logistycznymi o powierzchni 30 000 m kw.

http://www.e-oexebusiness.com
logo_prefixbox.jpg

Prefixbox

Preixbox’s e-commerce search tools drastically improve product search efficiency to boost webshops’ conversions and sales. Their easy-to-integrate, intelligent search comes with a 30-day free trial, free analytics, and is sold in modular pieces. Preixbox is providing an ef ective search, on your terms. http://www.prefixbox.com
logo_projectpeople.jpg

Project: People

Firma doradcza, działająca w metodyce lean. Rozwiązuje problemy swoich klientów poprzez tworzenie strategii: biznesowych, marketingowych i UXowych.

http://www.projectpeople.pl
logo_przelewy24.jpg

Przelewy 24

Od 12 lat współtworzy polską branżę e-commerce, zapewniając swoim partnerom największy wybór metod płatności. Najwyższą jakość usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz restrykcyjna polityka bezpieczeństwa. Przygotowane przez Przelewy24 narzędzia sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zautomatyzowania procesu płatności, o czym świadczy bogate portfolio referencji Partnerów serwisu.

http://www.przelewy24.pl
logo_quartic.jpg

Quartic Sp. z o.o.

Twórca opartych na sztucznej inteligencji systemów wsparcia i personalizacji procesów sprzedaży oraz marketingu internetowego. Wykorzystywane przez irmy e-commerce, serwisy do e-mail marketingu oraz Video-on-Demand (VoD), a także korporacje rozwijające omnichannel. Firma jest liderem w Europie Środkowej - w Polsce posiada 41.5% udziału w rynku.

http://www.quarticon.com
logo_salus.jpg

Salus

Salus Controls jest częścią Computime Group Limited - firmy znanej z realizowania projektów technologiczno-badawczych. Salus to więcej niż ogrzewanie. Marka wypełnia niszę w dziedzinie regulatorów temperatury oraz w sektorze inteligentnej automatyki sterującej. Blisko 15 lat obsługuje klientów na rynku komercyjnym i konsumenckim – od Azji, przez Europę, po Amerykę Północną. SALUS Smart Home to oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo i ekologia. Działa odpowiedzialnie i świadomie, a jednym z priorytetów firmy jest promowanie przemyślanego zużycia energii – troska o środowisko naturalne to kierunek, w którym od lat konsekwentnie zmierza.

https://www.salus-controls.pl/
sare_logo.jpg

Sare

Firma technologiczna, która dostarcza zaawansowane narzędzia do zautomatyzowanej komunikacji i marketingu, jak kampanie e-mailingowe, kampanie SMS, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną i relacje inwestorskie. Jej największym osiągnięciem są systemy SARE i SAREhub – autorskie oprogramowania, służące do prowadzenia precyzyjnej, zautomatyzowanej komunikacji, w celu zwiększania sprzedaży. http://www.sare.pl
logo_sellintegro.jpg

Sellintegro

Sellintegro jest dostawcą ponad 250 gotowych integracji oraz pakietów integracyjnych dla najpopularniejszych systemów fakturujących w Europie łącząc je z szerokim rynkiem e-commerce. Dzięki obecności na rynku od 15 lat umożliwia przeniesienie biznesu na inny, zautomatyzowany poziom. Z oferowanych przez Sellintegro integracji korzystają tysiące firm w kraju. Oficjalny partner firm InsERT, COMARCH, BaseLinker, wayfair oraz Amazon.

https://sellintegro.pl/
logo_semahead.jpg

Semahead

Agencja marketingu internetowego należąca do Grupy Interia.pl. W ofercie agencji znajdują się przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla e-commerce z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, prowadzenia kampanii reklamowych, analityki internetowej, content marketingu i social media. http://www.semahead.pl/
logo_sempai.jpg

Sempai

Od ponad 11 lat pomaga klientom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online. Działa w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych, świadcząc usługi z zakresu SEO, PPC i analityki webowej. Jako certyfikowany Partner Google PREMIUM specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych w zakresie marketingu konwersji. Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż 2016.

http://www.sempai.pl
logo_senetic.jpg

Senetic

Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT dla firm oraz instytucji publicznych, które chcą usprawnić realizację codziennych zadań przy pomocy intuicyjnego cyfrowego ekosystemu. Od 10 lat wspiera klientów w ponad 150 krajach, oferując im rozwiązania, z których firma sama korzysta na co dzień.

http://www.senetic.pl/
logo_senuto.jpg

Senuto

Senuto to platforma analityczna, która dostarczy wielu wartościowych danych każdemu, kto walczy o wyższe pozycje w Google. Na co dzień korzystają z niej nie tylko specjaliści SEO, ale także eCommerce managerowie, marketerzy czy SEO copywriterzy. Platforma składa się z trzech modułów: Analizy widoczności, Bazy słów kluczowych i Monitoringu. Każdy z nich wyposażony jest w zestaw narzędzi, które ułatwiają przygotowanie kampanii SEO, analizę konkurencji i ocenę osiąganych efektów.

https://www.senuto.com/pl/
logo_simonkucherpartners.jpg

Simon-Kucher&Partners

Globalna firma doradcza specjalizująca się w strategii, marketingu, zarządzaniu cenami (pricingu) oraz doskonaleniu sprzedaży (sales excellence). Od 1985 roku koncentruje się na pomaganiu firmom w zwiększaniu zyskowności i przychodów (Top Line Power). Obecnie w firmie pracuje ponad 100 konsultantów w 34 biurach na całym świecie. Simon-Kucher & Partners jest powszechnie uznawana za światowego lidera doradztwa cenowego. Biuro w Warszawie działa od 2004 roku.

http://www.simon-kucher.com/pl
logo_buybox.jpg

Simply4net Sp. z o.o.

Nasza historia zaczęła się w 2013 r. od sieci reklamy efektywnościowej dedykowanej rynkowi książkowemu Ads4books. Stworzyliśmy m.in. widget BUY.BOX – narzędzie typu wher to buy, które skraca użytkownikom drogę do sklepu internetowego. Następnie skupiliśmy się na poszerzaniu kategorii produkowych. W połączeniu z analityką internetową BUY.BOX stanowi rozwiązanie nie tylko dla właścicieli stron i blogów, ale także producentów.

http://www.getbuybox.com
logo_smartproject.jpg

Smart Project

SMART Project to firma z doświadczeniem, której przedmiotem działalności jest przede wszystkim optymalizacja procesów magazynowych, redukcja kosztów magazynowania, produkcji oraz transportu w firmie, a także zarządzanie projektami i doradztwo logistyczne. SMART Project tworzy indywidualne projekty zwiększania rentowności danej firmy, usprawniając przeprowadzane procesy, a także przeprowadza u klientów kompleksowy audyt procesów logistycznych oraz wdraża konieczne zmiany w celu zwiększenia wydajności pracy i rentowności przedsiębiorstwa. U swoich klientów SMART Project z powodzeniem wprowadza innowacyjne metody zarządzania, takie jak Lean Management i Kaizen oraz 5S. W ramach ich wdrażania przeprowadza również niezbędne szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej.

https://smartproject.pl/
spicymobile_logo.jpg

Spicy Mobile

Zespół ekspertów marketingu mobilnego, prekursor pierwszego na rynku badania korzystania ze smartfonów i tabletów oraz twórca sieci reklamowej premium w aplikacjach oraz na stronach mobilnych. W 2018 r. agencja powołała podmiot dedykowany promocji aplikacji m-commerce – Just Run App.

http://www.spicymobile.pl
strix_logo.jpg

Strix

Tworzy ambitne rozwiązania e-commerce, omnichannel, e-commerce i digital transformation dla organizacji z sektora B2C i B2B. Świadczy usługi dla lideró w z regionu CEE. Jako Magento Enterprise Solution Partner, jest jednym z najdynamiczniej rozwijają cych się partneró w rmy Adobe (Magento) w regionie Europy Ś rodkowo-Wschodniej. Od 2018 r. dział R&D Strix zaczą ł tworzyć od podstaw system open-source PIM Ergonode.

http://www.strix.net
logo_szpiegomat.jpg

Szpiegomat.pl

Narzędzie służące do monitorowania cen w internecie dla sprzedawców, producentów oraz dystrybutorów pozwalające na ustalenie polityki cenowej, znalezienie szans rynkowych oraz kontrolę nad siecią sprzedaży. Narzędzie umożliwia również uruchomienie automatyki cenowej dostosowującej ceny w sklepie internetowym do sytuacji rynkowej wcześniej według zadanej polityki cenowej.

http://www.szpiegomat.pl
logo_takaoto.jpg

Takaoto

Łączy w sobie kompetencje firmy konsultingowo-analitycznej i agencji inbound marketingowej. Trzonem oferty są usługi kompleksowych audytów stron i sklepów internetowych łączące aspekty SEO i UX. Firma szkoli, doradza markom, prowadzi analizy, tworzy strategie rozwoju oraz zajmuje się kompleksową obsługą marketingową sklepów i serwisów internetowych. Stawia na podejście oparte na analityce i rzetelnej wiedzy.

http://www.takaoto.pro
logo_thinkhub.jpg

ThinkHUB

Firma consultingowa założona przez Konrada Zacha, eksperta i pasjonata technologii internetowych, który od przeszło 15 lat realizuje zaawansowane projekty IT oraz tworzy rozwiązania e-commerce dedykowane dla rynków B2B i B2C. Dostarcza klientom stałe wsparcie biznesowe, technologiczne i marketingowe niezbędne do skutecznego rozwoju sprzedaży w kanale online.

http://www.thinkhub.pl
thulium_logo.jpg

Thulium sp z o.o.

Od 12 lat dostarcza narzędzie do zintegrowanej obsługi klienta. System Thulium porządkuje proces obsługi połączeń, e-maili, czatów oraz Facebook Messengera, podnosząc poziom obsługi i budując lojalność klientów. Codziennie poznają potrzeby działów obsługi i starają się na nie odpowiadać rozwijając system oraz pokazując jak optymalnie wykorzystać jego możliwości. http://www.thulium.pl
logo_trol.jpg

Trol InterMedia

Agencja interaktywna oraz software house. Dostarcza kompleksowe rozwiązania interaktywne dla firm, instytucji i e-sklepów: od stworzenia strategii e-marketingowej, dedykowany hosting, po badania usability, które zwiększą skuteczność marki w sieci. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz nieograniczona kreatywność i zapał zespołu pozwoliły jej zdobyć zaufanie klientów i osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku ogólnopolskim.

http://www.trol.pl
logo_trustedshops.jpg

Trusted Shops

Firma oferuje rozwiązania, które przekonają potencjalnych klientów do zakupów w danym e-sklepie. Właściciel sklepu otrzymuje: regulamin oraz politykę prywatności; znak jakości, który jest dowodem wysokiego standardu obsługi klienta; gwarancję zwrotu pieniędzy, która zapewnia klientów o bezpieczeństwie zakupów i pomoże obniżyć wskaźnik porzuceń strony; system opinii, dzięki któremu łatwo zebrać i zaprezentować niezbędne do zwiększenia sprzedaży w sieci rekomendacje klientów.

http://www.trustedshops.pl
logo_usabilitylab.jpg

Usability LAB

Firma konsultingowa świadcząca usługi doradcze, badawcze i projektowe dla e-commerce, finansów i bankowości, sektora medycznego, firm start-up. Specjalizuje się w UX/Usability oraz optymalizacji konwersji.

http://www.usability-lab.pl
logo_veneo.jpg

Veneo

Veneo od 2004 r. zajmuje się kreowaniem strategii marek, przeprowadzaniem zintegrowanych kampanii marketingowych, w tym łączących online z offlinem, kampanii Google AdWords & Fb Ads, działaniami performance – optymalizacją konwersji sklepów e-commerce, SEO i SXO, a także projektowaniem i realizacją serwisów oraz aplikacji WWW. http://www.veneo.pl/
logo_oex_voice.jpg

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Voice Contact Center z Grupy OEX oferuje wielokanałową obsługę klientów dla sektora e-commerce: telefon, sms, e-mail, chat, video chat, social media oraz korespondencję tradycyjną, zapewniając ciągłość obsługi także w okresie peaków sprzedażowych. Spółka posiada ponad 600 profesjonalnych stanowisk contact center w Warszawie, Łodzi i Lublinie.

http://www.voicecc.pl
logo_warda_consulting_team.jpg

Warda Consulting Team

Warda Consulting Team to zespół doświadczonych konsultantów i trenerów z wieloletnią praktyką i udokumentowanymi wynikami w biznesie. Poprzez doradztwo biznesowe i szkolenia, firma zarządzana przez Małgorzatę Warda z sukcesem wspiera swoich klientów w działaniach, które prowadzą do rozwoju ich biznesu, przede wszystkim poprzez optymalizację strategii sprzedażowych oraz zwiększenie rentowności prowadzonych działań. Konsultanci prowadzą też szkolenia i warsztaty biznesowe dla firm w obszarach sprzedaży i marketingu, w tym z matematyki biznesowo-handlowej, a także współpracują w charakterze wykładowców z renomowanymi szkołami biznesu, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych oraz programach Executive Master of Business Administration.

https://www.wardateam.com/
logo_widoczni.jpg

Widoczni

Wiodąca agencja marketingu internetowego, która istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron i sklepów, prowadzeniu kampanii AdWords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Zapewnia kompleksową obsługę firmy w procesie budowy wizerunku i promocji w sieci. Doświadczony zespół ekspertów, najnowsze technologie i pasja do marketingu sprawiają, że każda kampania generuje realne zyski dla klienta.

http://www.widoczni.com
xcoding_logo.jpg

X-Coding IT Studio

To Agile e-Commerce Software House. Za jego rozwiązaniami stoi wiara, że każde rozwiązanie powinno być wartościowe dla użytkownika końcowego. Każdy projekt jest realizowany przez kompetentny zespół, w którym czynnie uczestniczy klient. To właśnie dlatego udaje im się wdrażać e-commerce, który sprzedaje.

http://www.x-coding.pl

Przejdź do

Partnerzy

Reklama