Partnerzy

logo_2clickshop.jpg

2ClickShop

Platforma e-commerce B2C i B2B automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasy ERP w czasie rzeczywistym. Zapewnia dużą elastyczność opartą o połączenie funkcjonalności systemów (PIM - system zarządzania informacją o produkcie, CMS, e-commerce B2C i B2B, e-mail marketing).

http://www.2clickshop.pl
logo_atomstore.jpg

AtomStore

Platforma e-commerce klasy premium. Tworzymy dedykowane sklepy internetowe oraz systemy B2B. Oferujemy kompleksowe wdrożenia od A do Z, sklepy mobilne w technologii responsive web design, integracje z programami Comarch Optima, XL, WF-Mag, Subiekt. Wspólnie rozwiązujemy problemy polskiego e-handlu!

http://www.atomstore.pl
logo_bestnet.jpg

Best.net

Od ponad 15 lat rozwija własną platformę e-commerce. Dostarcza elastyczne rozwiązania dla wymagających klientów prowadzących sklepy internetowe B2C, a także B2B. Mocna strona platformy Extreme Commerce to konfiguratory produktów pozwalające personalizować ofertę w wielu branżach. Platforma rozwija się wraz z biznesem klienta i oferuje dedykowane rozwiązania m.in. indywidualne cenniki, kalkulatory dostaw, rozbudowane wyszukiwarki, kupony rabatowe i promocje oraz multisklepy.

http://www.best.net.pl
logo_bluerank.jpg

Bluerank

Biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie, świadczący usługi z zakresu tworzenia i realizowania strategii marketingu internetowego. Dostarcza klientom rozwiązania, które pomagają im kształtować najkorzystniejsze dla nich decyzje zakupowe ich konsumentów w Internecie.

http://www.bluerank.pl
logo_cityboardmedia.jpg

Cityboard Media

Jedna z największych w Polsce firm z branży reklamy zewnętrznej, która specjalizuje się także w usługach z zakresu digital (budowanie i optymalizacja stron internetowych, kampanie AdWords). Przeprowadza kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Rocznie realizuje około 4 tysięcy kampanii reklamowych.

http://www.cityboard.pl
logo_comunicativo.jpg

Comunicativo PR & Content Marketing

Eksperci od PR, content marketingu, mediów społecznościowych i marketingu w Internecie. Agencja specjalizuje się we wdrażaniu kampanii marketingowych i komunikacyjnych, kreuje świadomość marki na rynku, pomaga w osiąganiu celów biznesowych i promocyjnych, budując odpowiednie zaplecze wizerunkowe.

http://www.comunicativo.pl
datarino_logo.jpg

Datarino

Grupa Datarino to wiodący podmiot na rynku Big Data, twórca platformy marketingowej Cluify pozwalającej docierać do odbiorców na podstawie miejsc, jakie odwiedzają w świecie rzeczywistym, autor rozwiązań FinTech dla instytucji finansowych i założyciel RinoApps – studia gier i aplikacji mobilnych. Zespół pasjonatów analizy danych, który każdego dnia wykorzystuje potencjał drzemiący w nowych technologiach, realizując pionierskie projekty i odkrywając nieznane dotąd możliwości. /partnerzy/datarino
logo_dealavo.jpg

Dealavo

Zajmuje się tworzeniem oprogramowania służącego do monitorowania i analizowania cen online, z którego korzystają producenci i e-sklepy na całym świecie; w tym takie firmy jak Samsung Electronics, MSI Europe czy Alza.

http://www.dealavo.com
logo_dzinga.jpg

Dzinga

Międzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie dla biznesu, które umożliwia lepsze zarządzanie komunikacją i skutecznie pomaga w zwiększeniu sprzedaży. Sprawdza się niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. Nowoczesny software jest bezpieczny, oparty na chmurze (SaaS). Rozwiązania firmy zostały już wdrożone w kilkunastu krajach europejskich.

http://www.dzinga.com
logo_epoint.jpg

E-point

Od ponad 20 lat tworzy pełnowymiarowe systemy internetowe, opierając swoje działania na 3 filarach: Design, Technology oraz Execution. Działa w trzech nurtach: e-commerce, sektorze finansowym i direct selling. Kładzie szczególny nacisk na budowanie długich, pogłębionych relacji z klientami. Oferuje nie tylko autorskie rozwiązania, ale jest też srebrnym partnerem SAP w zakresie produktów SAP Hybris Commerce oraz SAP Hybris Marketing.

http://www.e-point.pl
logo_ebiznes.jpg

EBiznesKrokPoKroku.pl

Porady, jak założyć, rozwinąć i promować biznes w sieci, jak przeszkolić pracowników, a nawet gdzie szukać darmowych zdjęć wysokiej jakości. Jako czytelnik "E-commerce & Digital Marketing" otrzymasz 30% zniżki na pomoc w dopracowaniu swojego planu na biznes w sieci lub analizę już istniejącego biznesu pod kątem efektywności sprzedaży.

http://www.ebizneskrokpokroku.pl
logo_edisonda.jpg

Edisonda

Krakowskie studio badawczo-projektowe specjalizujące się w zakresie doświadczeń użytkownika. Tworzy systemy biznesowe, intranety, aplikacje webowe i mobilne. Pomaga na wszystkich etapach realizacji, od koncepcji, przez prototypy i projekty graiczne, aż po front-end development. Rozwija start-upy, zmienia produkty cyfrowe, wspiera organizacje pozarządowe i międzynarodowe korporacje. Od 2009 r. zrealizowała ponad 500 różnorodnych projektów. Od września 2017 r. jest częścią Grant Thornton. http://www.edisonda.pl
logo_fiege.jpg

Fiege

Jeden z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 15 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek i partnerów w 15 krajach. Na polskim rynku obecna od 1997 roku.

http://www.fiege.pl
logo_globkurier.jpg

Globkurier

Platforma umożliwiająca nadanie przesyłki do 192 krajów świata jednym z 50 kurierów, której główną misją jest generowanie oszczędności dla swoich klientów dzięki automatyzacji procesu realizacji zamówień oraz dostaw. Wdrożenie licznych rozwiązań takich jak integracje z Allegro, eBay oraz innymi platformami e-commerce, porównywarka cen kurierów i monitoring przesyłek umożliwia optymalizację czasu składania zamówień o 80% oraz obniżenie kosztów wysyłek o 70%. http://www.globkurier.pl
logo_ab.jpg

Grupa AB

Największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W stałej ofercie firmy znajduje się ponad 96 000 produktów przeszło 800 marek z całego świata. Dystrybutor poza szeroką ofertą wspiera e-commerce w obszarze logistyki, umożliwiając szybką wysyłkę w modelu dropshipping.

http://www.ecommerce.ab.pl
logo_isystems.jpg

i-systems

Tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 90-osobowy zespół.

http://www.i-systems.pl
logo_lubasziwspolnicy.jpg

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy to wiedza, kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prawie e-commerce, ochronie danych osobowych, prawie gospodarczym, prawie pracy, prawie nieruchomości oraz compliance. Zapraszamy do naszych oddziałów w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Zaufali nam zarówno polscy przedsiębiorcy, jak i międzynarodowe korporacje.

http://www.lubasziwspolnicy.pl
logo_answer.jpg

Kancelaria Prawna ANSWER Ostafi i Partnerzy

Zapewnia opiekę podmiotom gospodarczym w przedmiocie tworzenia i reorganizacji spółek, konstruowania i negocjowania umów, ochrony prawnoautorskiej, znaków towarowych, danych osobowych oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji. Świadczy usługi prawne dla sektora e‑commerce. Wspiera procesy tworzenia startupów, obsługuje fundusze inwestycyjne oraz doradza w komercjalizacji wypracowanych produktów oraz pozyskiwaniu środków na ich finansowanie. http://www.answer.com.pl/
logo_kei.jpg

Kei.pl

Świadczy usługi hostingowe na wysokim poziomie. W jej ofercie znajdują się zarządzane serwery dedykowane, VPS w chmurze, hosting SSD, domeny i certyfikaty SSL. Atutem Kei.pl jest indywidualne podejście do klienta oraz możliwość dostosowania usług do oczekiwań. Klienci wybierający usługi premium otrzymują wsparcie dedykowanego opiekuna, który monitoruje ich usługi dbając o najwyższą jakość obsługi.

http://www.kei.pl
logo_makolab.jpg

MakoLab

Agencja marketingowo-technologiczną. Realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji. Oferuje platformy komunikacyjne i prosprzedażowe: strony i portale internetowe, e-sklepy, systemy biznesowe, aplikacje mobilne, usługi z obszaru Data i semantyki, a także kreacji i multimediów, user experience, e-marketingu i analityki webowej.

http://www.makolab.com
logo_media4u.jpg

Media4U Sp. z o.o.

Jeden z wiodących dostawców rozwiązań dla rynku e-commerce. Zajmuje się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych, opieką powdrożeniową i wsparciem dla istniejących już platform. Atutami firmy są: rozbudowany dział doświadczonych programistów, certyfikowani specjaliści Google AdWords i własne studio graficzne. Dzięki temu agencja oferuje dedykowane i skalowalne rozwiązania. Centrala firmy znajduje się w Łodzi, a portfolio realizacji obejmuje rynek polski i europejski.

http://www.media4u.pl
logo_oexebusiness.jpg

OEX E-Business Sp. z o.o.

Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, materiałów POS i programów lojalnościowych. Oferuje także usługi z obszaru e-procurement i e-delivery. Realizuje projekty dla kilkuset klientów. Zarządza nowoczesnymi centrami logistycznymi o powierzchni 30 000 m kw.

http://www.e-oexebusiness.com
logo_prefixbox.jpg

Prefixbox

Preixbox’s e-commerce search tools drastically improve product search efficiency to boost webshops’ conversions and sales. Their easy-to-integrate, intelligent search comes with a 30-day free trial, free analytics, and is sold in modular pieces. Preixbox is providing an ef ective search, on your terms. http://www.prefixbox.com
logo_przelewy24.jpg

Przelewy 24

Od 12 lat współtworzy polską branżę e-commerce, zapewniając swoim partnerom największy wybór metod płatności. Najwyższą jakość usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz restrykcyjna polityka bezpieczeństwa. Przygotowane przez Przelewy24 narzędzia sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zautomatyzowania procesu płatności, o czym świadczy bogate portfolio referencji Partnerów serwisu.

http://www.przelewy24.pl
logo_quartic.jpg

Quartic Sp. z o.o.

Twórca opartych na sztucznej inteligencji systemów wsparcia i personalizacji procesów sprzedaży oraz marketingu internetowego. Wykorzystywane przez irmy e-commerce, serwisy do e-mail marketingu oraz Video-on-Demand (VoD), a także korporacje rozwijające omnichannel. Firma jest liderem w Europie Środkowej - w Polsce posiada 41.5% udziału w rynku.

http://www.quarticon.com
logo_semahead.jpg

Semahead

Agencja marketingu internetowego należąca do Grupy Interia.pl. W ofercie agencji znajdują się przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla e-commerce z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, prowadzenia kampanii reklamowych, analityki internetowej, content marketingu i social media. http://www.semahead.pl/
logo_sempai.jpg

Sempai

Od ponad 11 lat pomaga klientom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online. Działa w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych, świadcząc usługi z zakresu SEO, PPC i analityki webowej. Jako certyfikowany Partner Google PREMIUM specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych w zakresie marketingu konwersji. Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż 2016.

http://www.sempai.pl
logo_simonkucherpartners.jpg

Simon-Kucher&Partners

Globalna firma doradcza specjalizująca się w strategii, marketingu, zarządzaniu cenami (pricingu) oraz doskonaleniu sprzedaży (sales excellence). Od 1985 roku koncentruje się na pomaganiu firmom w zwiększaniu zyskowności i przychodów (Top Line Power). Obecnie w firmie pracuje ponad 100 konsultantów w 34 biurach na całym świecie. Simon-Kucher & Partners jest powszechnie uznawana za światowego lidera doradztwa cenowego. Biuro w Warszawie działa od 2004 roku.

http://www.simon-kucher.com/pl
logo_buybox.jpg

Simply4net Sp. z o.o.

Nasza historia zaczęła się w 2013 r. od sieci reklamy efektywnościowej dedykowanej rynkowi książkowemu Ads4books. Stworzyliśmy m.in. widget BUY.BOX – narzędzie typu wher to buy, które skraca użytkownikom drogę do sklepu internetowego. Następnie skupiliśmy się na poszerzaniu kategorii produkowych. W połączeniu z analityką internetową BUY.BOX stanowi rozwiązanie nie tylko dla właścicieli stron i blogów, ale także producentów.

http://www.getbuybox.com
logo_szpiegomat.jpg

Szpiegomat.pl

Narzędzie służące do monitorowania cen w internecie dla sprzedawców, producentów oraz dystrybutorów pozwalające na ustalenie polityki cenowej, znalezienie szans rynkowych oraz kontrolę nad siecią sprzedaży. Narzędzie umożliwia również uruchomienie automatyki cenowej dostosowującej ceny w sklepie internetowym do sytuacji rynkowej wcześniej według zadanej polityki cenowej.

http://www.szpiegomat.pl
logo_takaoto.jpg

Takaoto

Łączy w sobie kompetencje firmy konsultingowo-analitycznej i agencji inbound marketingowej. Trzonem oferty są usługi kompleksowych audytów stron i sklepów internetowych łączące aspekty SEO i UX. Firma szkoli, doradza markom, prowadzi analizy, tworzy strategie rozwoju oraz zajmuje się kompleksową obsługą marketingową sklepów i serwisów internetowych. Stawia na podejście oparte na analityce i rzetelnej wiedzy.

http://www.takaoto.pro
logo_thinkhub.jpg

ThinkHUB

Firma consultingowa założona przez Konrada Zacha, eksperta i pasjonata technologii internetowych, który od przeszło 15 lat realizuje zaawansowane projekty IT oraz tworzy rozwiązania e-commerce dedykowane dla rynków B2B i B2C. Dostarcza klientom stałe wsparcie biznesowe, technologiczne i marketingowe niezbędne do skutecznego rozwoju sprzedaży w kanale online.

http://www.thinkhub.pl
logo_trol.jpg

Trol InterMedia

Agencja interaktywna oraz software house. Dostarcza kompleksowe rozwiązania interaktywne dla firm, instytucji i e-sklepów: od stworzenia strategii e-marketingowej, dedykowany hosting, po badania usability, które zwiększą skuteczność marki w sieci. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz nieograniczona kreatywność i zapał zespołu pozwoliły jej zdobyć zaufanie klientów i osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku ogólnopolskim.

http://www.trol.pl
logo_trustedshops.jpg

Trusted Shops

Firma oferuje rozwiązania, które przekonają potencjalnych klientów do zakupów w danym e-sklepie. Właściciel sklepu otrzymuje: regulamin oraz politykę prywatności; znak jakości, który jest dowodem wysokiego standardu obsługi klienta; gwarancję zwrotu pieniędzy, która zapewnia klientów o bezpieczeństwie zakupów i pomoże obniżyć wskaźnik porzuceń strony; system opinii, dzięki któremu łatwo zebrać i zaprezentować niezbędne do zwiększenia sprzedaży w sieci rekomendacje klientów.

http://www.trustedshops.pl
logo_usabilitylab.jpg

Usability LAB

Firma konsultingowa świadcząca usługi doradcze, badawcze i projektowe dla e-commerce, finansów i bankowości, sektora medycznego, firm start-up. Specjalizuje się w UX/Usability oraz optymalizacji konwersji.

http://www.usability-lab.pl
logo_veneo.jpg

Veneo

Veneo od 2004 r. zajmuje się kreowaniem strategii marek, przeprowadzaniem zintegrowanych kampanii marketingowych, w tym łączących online z offlinem, kampanii Google AdWords & Fb Ads, działaniami performance – optymalizacją konwersji sklepów e-commerce, SEO i SXO, a także projektowaniem i realizacją serwisów oraz aplikacji WWW. http://www.veneo.pl/
logo_oex_voice.jpg

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Voice Contact Center z Grupy OEX oferuje wielokanałową obsługę klientów dla sektora e-commerce: telefon, sms, e-mail, chat, video chat, social media oraz korespondencję tradycyjną, zapewniając ciągłość obsługi także w okresie peaków sprzedażowych. Spółka posiada ponad 600 profesjonalnych stanowisk contact center w Warszawie, Łodzi i Lublinie.

http://www.voicecc.pl
logo_widoczni.jpg

Widoczni

Wiodąca agencja marketingu internetowego, która istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron i sklepów, prowadzeniu kampanii AdWords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Zapewnia kompleksową obsługę firmy w procesie budowy wizerunku i promocji w sieci. Doświadczony zespół ekspertów, najnowsze technologie i pasja do marketingu sprawiają, że każda kampania generuje realne zyski dla klienta.

http://www.widoczni.com

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

Reklama