Partnerzy

‘merce

‘merce

'merce to hybrydowa platforma e-commerce w chmurze, która pomaga firmom rozwijać się szybciej optymalizując ich operacje, i wspierając innowacyjność. Od ponad 10 lat 'merce dostarcza średnim i dużym detalistom i dystrybutorom narzędzia, które umożliwiając skuteczną transformację i automatyzację procesów sprzedaży.

https://pl.merce.com/
2ClickShop

2ClickShop

Platforma e-commerce B2C i B2B automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasy ERP w czasie rzeczywistym. Zapewnia dużą elastyczność opartą o połączenie funkcjonalności systemów (PIM - system zarządzania informacją o produkcie, CMS, e-commerce B2C i B2B, e-mail marketing).

http://www.2clickshop.pl
Advox Studio

Advox Studio

Advox Studio już od ponad dekady specjalizuje się w projektowaniu sklepów internetowych opartych na wydajnej i korzystającej z zaawansowanej sztucznej inteligencji platformie Magento, dającej duże możliwości rozbudowy. Obecnie działa w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Posiada szereg certyfikatów, m.in. Magento Business Solution Partner. Szczególnie koncentruje się na rozwiązaniach dla klientów B2B. Advox Studio zapewnia również doradztwo UI/UX, audyty kodu, React, AngularJS i rozwój Symfony. W swoim portfolio ma już ponad 120 zrealizowanych projektów na całym świecie.

Firma współpracuje z takimi markami, jak Deli2, Herlitz, Wiadomości Handlowe, Solaris, Power Body, Artim, Volcano, Asam Beauty.

https://www.advox.pl/
ANSWER Wojciechowski i Partnerzy

ANSWER Wojciechowski i Partnerzy

Zapewnia opiekę podmiotom gospodarczym w przedmiocie tworzenia i reorganizacji spółek, konstruowania i negocjowania umów, ochrony prawnoautorskiej, znaków towarowych, danych osobowych oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji. Świadczy usługi prawne dla sektora e‑‑ commerce. Wspiera procesy tworzenia start-upów, obsługuje fundusze inwestycyjne oraz doradza w komercjalizacji wypracowanych produktów oraz pozyskiwaniu środków na ich finansowanie. http://www.answer.com.pl/
AtomStore

AtomStore

Platforma e-commerce klasy premium. Tworzymy dedykowane sklepy internetowe oraz systemy B2B. Oferujemy kompleksowe wdrożenia od A do Z, sklepy mobilne w technologii responsive web design, integracje z programami Comarch Optima, XL, WF-Mag, Subiekt. Wspólnie rozwiązujemy problemy polskiego e-handlu!

http://www.atomstore.pl
Beeffective

Beeffective

W Beeffective - Digital Marketing Agency jesteśmy zorientowani na efekt! Wyciągamy sam nektar z działań online. Realizujemy kompleksowe usługi: od stworzenia spójnej strategii, kreację efektownych grafik, przez komunikację w social media, po skuteczne kampanie Facebook i Google Ads.

https://www.beeffective.pl/
Best.net

Best.net

Od ponad 15 lat rozwija własną platformę e-commerce. Dostarcza elastyczne rozwiązania dla wymagających klientów prowadzących sklepy internetowe B2C, a także B2B. Mocna strona platformy Extreme Commerce to konfiguratory produktów pozwalające personalizować ofertę w wielu branżach. Platforma rozwija się wraz z biznesem klienta i oferuje dedykowane rozwiązania m.in. indywidualne cenniki, kalkulatory dostaw, rozbudowane wyszukiwarki, kupony rabatowe i promocje oraz multisklepy.

http://www.best.net.pl
Bluerank

Bluerank

Biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie, świadczący usługi z zakresu tworzenia i realizowania strategii marketingu internetowego. Dostarcza klientom rozwiązania, które pomagają im kształtować najkorzystniejsze dla nich decyzje zakupowe ich konsumentów w Internecie.

http://www.bluerank.pl
Brand Active

Brand Active

Agencja e-commerce, która odpowiada na głębokie potrzeby sklepów internetowych, opracowując m.in.: strategie e-commerce, audyty oraz badania tajemniczego klienta. Natomiast dla sklepów gotowych na wzrost sprzedaży realizuje Performance Marketing, w oparciu m.in. o: kampanie PPC, SEO i pozycjonowanie oraz Marketing Automation.

https://brandactive.pl/
CBRE

CBRE

Największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych z przychodami wynoszącymi 23,9 mld dolarów w 2019 roku, zatrudniająca ponad 100 000 pracowników (z wyłączeniem biur partnerskich). Od 2008 roku CBRE znajduje się na liście Fortune 500, zajmując 128. miejsce w 2020 roku. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

https://www.cbre.pl/
Certified Senders Alliance (CSA)

Certified Senders Alliance (CSA)

To projekt dwóch największych niemieckich stowarzyszeń branży internetowej, skupiający ponad 1000 przedsiębiorstw. Celem CSA jest podniesienie dostarczalności komercyjnych e-maili poprzez określenie wysokich standardów jakości i certyfikację domen swych członków. http://www.certified-senders.org
Cityboard Media

Cityboard Media

Jedna z największych w Polsce firm z branży reklamy zewnętrznej, która specjalizuje się także w usługach z zakresu digital (budowanie i optymalizacja stron internetowych, kampanie AdWords). Przeprowadza kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Rocznie realizuje około 4 tysięcy kampanii reklamowych.

http://www.cityboard.pl
Comunicativo PR & Content Marketing

Comunicativo PR & Content Marketing

Eksperci od PR, content marketingu, mediów społecznościowych i marketingu w Internecie. Agencja specjalizuje się we wdrażaniu kampanii marketingowych i komunikacyjnych, kreuje świadomość marki na rynku, pomaga w osiąganiu celów biznesowych i promocyjnych, budując odpowiednie zaplecze wizerunkowe.

http://www.comunicativo.pl
Controlling Systems

Controlling Systems

Controlling Systems od 17 lat wspomaga firmy poprzez controlling. Zajmujemy się controllingiem od strony informatycznej i doradczej. Wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez uruchomienie narzędzia (Eureca, OneLook, hurtownia danych) szkolenia dla Użytkowników, aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład narzędzia obsługujące rozliczenia kosztów czy różnego typu kalkulacje itp. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie naszych specjalistów.

http://www.controlling-systems.pl/
Conture

Conture

Agencja content marketingowa. Specjalizuje się w tworzeniu treści dla branż: home & garden, beauty & health, e-commerce, HR & business oraz fashion & design. Kreuje wartościowe i inspirujące treści angażujące odbiorców, stawiając przy tym na siłę słowa i teksty, które skutecznie sprzedają.

http://www.conture.pl
Convertis

Convertis

Od pięciu lat buduje oraz wspiera od strony e-commerce sklepy internetowe. Skupia wokół siebie sporą społeczność z branży. Obecnie obsługuje 50 sklepów internetowych (zarówno jako software house, jak i poprzez doradztwo e-commerce). Szef firmy Grzegorz Frątczak jest twórcą podcastu „Rozmowy na zapleczu”. W tym momencie podcast ma ponad 20 000 pobrań i nadal rośnie. Na LinkedInie Grzegorza obserwuje ponad 5000 osób, główna grupa to właśnie e-commerce managerowie. Przedstawiciele firmy Convertis codziennie rozmawiają z właścicielami sklepów internetowych oraz e-commerce managerami, dzięki czemu wiedzą, o co pytają, czego szukają i co ich boli.

https://convertis.pl/
Credstep Poland

Credstep Poland

Dostawca usług finansowych w nowoczesnym online'owym wydaniu dla małych i średnich firm. Firma oferuje łatwo dostępny, atrakcyjny cenowo faktoring sprzedażowy i zakupowy, który odpowie na potrzeby płynnościowe każdego przedsiębiorcy. Credstep Poland wraz ze swoją spółką-córką Credstep Funds, wyspecjalizowaną w wysokonominałowym finansowaniu dłużnym, wchodzi w skład szwedzkiej grupy kapitałowej Savelend, która wiąże duże nadzieje z wejściem na polski rynek finansów firmowych.

https://www.credstep.pl/
Datarino

Datarino

Grupa Datarino to wiodący podmiot na rynku Big Data, twórca platformy marketingowej Cluify pozwalającej docierać do odbiorców na podstawie miejsc, jakie odwiedzają w świecie rzeczywistym, autor rozwiązań FinTech dla instytucji finansowych i założyciel RinoApps – studia gier i aplikacji mobilnych. Zespół pasjonatów analizy danych, który każdego dnia wykorzystuje potencjał drzemiący w nowych technologiach, realizując pionierskie projekty i odkrywając nieznane dotąd możliwości.
Dealavo

Dealavo

Zajmuje się tworzeniem oprogramowania służącego do monitorowania i analizowania cen online, z którego korzystają producenci i e-sklepy na całym świecie; w tym takie firmy jak Samsung Electronics, MSI Europe czy Alza.

http://www.dealavo.com
Dzinga

Dzinga

Międzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie dla biznesu, które umożliwia lepsze zarządzanie komunikacją i skutecznie pomaga w zwiększeniu sprzedaży. Sprawdza się niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. Nowoczesny software jest bezpieczny, oparty na chmurze (SaaS). Rozwiązania firmy zostały już wdrożone w kilkunastu krajach europejskich.

http://www.dzinga.com
E-point

E-point

Od ponad 20 lat tworzy pełnowymiarowe systemy internetowe, opierając swoje działania na 3 filarach: Design, Technology oraz Execution. Działa w trzech nurtach: e-commerce, sektorze finansowym i direct selling. Kładzie szczególny nacisk na budowanie długich, pogłębionych relacji z klientami. Oferuje nie tylko autorskie rozwiązania, ale jest też srebrnym partnerem SAP w zakresie produktów SAP Hybris Commerce oraz SAP Hybris Marketing.

http://www.e-point.pl
Eactive

Eactive

Agencja SEO & Performance Marketingu skalująca biznesy klientów. Oferuje skuteczne SEO i SXO, prowadzi wydajne kampanie w obszarze performance marketingu oraz zapewnia efektywne działanie stron dzięki analityce internetowej i UX. Jakość prowadzonych kampanii i skuteczność proponowanych rozwiązań potwierdza status Google Partner Premier 2022, Meta Business Partner oraz Partnera Allegro Ads. Rozwój dla EACTIVE to rozwój biznesów ich klientów, którzy zyskują skuteczne źródło dochodów w internecie. #wiemyjak

https://www.eactive.pl/
EBiznesKrokPoKroku.pl

EBiznesKrokPoKroku.pl

Porady, jak założyć, rozwinąć i promować biznes w sieci, jak przeszkolić pracowników, a nawet gdzie szukać darmowych zdjęć wysokiej jakości. Jako czytelnik "E-commerce & Digital Marketing" otrzymasz 30% zniżki na pomoc w dopracowaniu swojego planu na biznes w sieci lub analizę już istniejącego biznesu pod kątem efektywności sprzedaży.

http://www.ebizneskrokpokroku.pl
Ecovis

Ecovis

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1995 r. Na kompetencje zespołu wpływają szkolenia dotyczące aktualizacji wiedzy o krajowych i międzynarodowych standardach rachunkowości, rozwiązań z rachunkowości zarządczej, przygotowania do egzaminów na biegłych rewidentów oraz ACCA. Poprzez zapewnianie kompleksowych usług oraz optymalizację kosztów wpływa na poprawę rentowności i efektywności klientów. Spółka świadczy usługi w zakresie: prowadzenia ksiąg finansowo-księgowych, prowadzenia obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego, gospodarczego i prawnego, audytów sprawozdań finansowych, informatyzacji rachunkowości, prowadzenia inwentaryzacji.

https://system-rewident.com.pl/pl/
Edisonda

Edisonda

Krakowskie studio badawczo-projektowe specjalizujące się w zakresie doświadczeń użytkownika. Tworzy systemy biznesowe, intranety, aplikacje webowe i mobilne. Pomaga na wszystkich etapach realizacji, od koncepcji, przez prototypy i projekty graiczne, aż po front-end development. Rozwija start-upy, zmienia produkty cyfrowe, wspiera organizacje pozarządowe i międzynarodowe korporacje. Od 2009 r. zrealizowała ponad 500 różnorodnych projektów. Od września 2017 r. jest częścią Grant Thornton. http://www.edisonda.pl
Efectovnia

Efectovnia

Agencja SEO, która pomaga klientom w szeroko rozumianym procesie zwiększenia widoczności ich firm w internecie. Przeprowadza audyt, układa indywidualny plan działania, który jest na bieżąco modyfikowany, aby osiągać jak najlepsze rezultaty. Stawia na sumienność i terminowość w realizacji zleceń. Bardzo ważnym elementem w branży jest optymalizacja on-site oraz teksty pod SEO, dlatego współpracuje z doświadczonymi copywriterami.

http://www.efectownia.pl
Elephate

Elephate

Elephate to agencja content marketingu od kilku lat działająca na rynku polskim i za granicą. Tradycyjny content marketing łączy z elementami SEO i nowoczesnego Public Relations. Uznanie przyniosły jej działania dla marek, takich jak VOX, Oponeo, Morizon czy ALEO.com. Na swoim koncie ma prestiżową nagrodę EU Search Awards dla najlepszej małej agencji w Europie. Zrealizowane przez Elephate kampanie kreatywne wyróżniono także branżowymi statuetkami Power of Content Marketing.

https://www.elephate.com/
Europejskie Centrum Remarketingu

Europejskie Centrum Remarketingu

Europejskie Centrum Remarketingu to lider branży remarketingu, na rynku działa nieprzerwanie od 2009 r. Firma zajmuje się sprzedażą sprzętu poleasingowego, powindykacyjnego oraz pojazdów poflotowych, a jej oferta skierowana jest do klientów prywatnych i instytucjonalnych. To, co wyróżnia ECR to świadczenie usług na zasadach success fee – dostawcy ruchomości nie płacą za obsługę sprzedażową. Firma rozwija także autorskie narzędzia aukcyjne AfterLease Box oraz AfterLease Cloud. ECR działa na podstawie przejrzystych procesów sprzedaży przy wykorzystaniu najnowszych technologii, pełnego raportowania działań oraz elastycznych modeli współpracy dobranych indywidualnie do Klienta.

https://ecr.com.pl/
Expert Sender

Expert Sender

ExpertSender tworzy kampanie e-mail od ponad 12 lat. Firma stworzyła elastyczne i stabilne narzędzie, które za pomocą wysyłki zautomatyzowanych kampanii marketingowych pozwala zwiększać sprzedaż w e-commerce dzięki wielokanałowej komunikacji z klientami, opartej na danych. Swoje pierwsze kroki stawiała w USA, żeby po kilku latach zacząć działać na rodzimym rynku. Obecnie dostarcza ponad 20 miliardów wiadomości rocznie na zlecenie ponad 1000 marek na całym świecie. Firma współpracuje z takimi markami, jak: Answear, 4F, Venezia, Victoria’s Secret, Vans, Leroy Merlin, Media Markt, Starbucks, Mitsubishi, Citroen, Michelin, Seat, Peugeot, ING, Axa, Idea Bank, TUI, National Geographic, wakacje.pl, nocowanie.pl.

https://expertsender.pl/
Fiege

Fiege

Jeden z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 15 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek i partnerów w 15 krajach. Na polskim rynku obecna od 1997 roku.

http://www.fiege.pl
Findwise / Tietoevry

Findwise / Tietoevry

Findwise - grupa ekspertów będąca częścią korporacji Tietoevry. Pomaga zwiększać konwersję i wartość zamówień poprzez spersonalizowane wyniki wyszukiwań i reguły biznesowe, co pozwala dostosowywać ranking do celów sprzedażowych. Łączy wiedzę i doświadczenie dotyczące silników wyszukiwania z uczeniem maszynowym i przetwarzaniem języka naturalnego. W gronie jej 450 klientów są X-KOM, InterSport, Oriflame, KGHM, Schneider Electric, Orange, T-Mobile.

http://www.findwise.com
Globbox.net

Globbox.net

Globbox.net to niezależna sieć punktów paczkowych działająca od 2012 roku. Obecnie na terenie kraju działa prawie 1000 punktów kuriersko-pocztowych. Dzięki pokryciu siatką punktów terenu całego kraju sieć wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą w prosty sposób nadać lub odebrać swoje przesyłki. Dla swoich partnerów biznesowych Globbox.net oferuje dopasowane modele współpracy w oparciu o franczyzę punktów paczkowych, które pozwalają na rozwój biznesu w branży kurierskiej od podstaw, bądź rozszerzyć dotychczas prowadzony biznes o branżę kurierską. Sieć ciągle dynamicznie się rozwija i wdraża innowacyjne rozwiązania, które pozwalają jej zachować pozycję lidera w branży.

https://www.globbox.net/
Globkurier

Globkurier

Platforma umożliwiająca nadanie przesyłki do 192 krajów świata jedną z 50 firm kurierskich lub transportowych. Jej misją jest generowanie oszczędności dla swoich klientów dzięki automatyzacji procesu realizacji zamówień oraz dostaw. Wdrożenie licznych rozwiązań takich jak integracje z Allegro, eBay oraz innymi platformami e-commerce, porównywarką cen kurierów i monitoring przesyłek umożliwia optymalizację czasu składania zamówień o 80% oraz obniżenie kosztów wysyłek o 70%.

http://www.globkurier.pl
GoGlobal24

GoGlobal24

Kompleksowo obsługuje zagraniczną logistykę w e-commerce. Codziennie wysyła zamówienia i odbiera zwroty od kupujących w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji. Nad realizacją usług czuwa ich autorski system informatyczny. Wspierają eksport w sprzedaży zagranicznej – pomagają e-sklepom skutecznie konkurować na globalnym rynku.

http://www.goglobal24.pl
Gonito

Gonito

Zespół ekspertów e-commerce, prawa oraz ekonomii, logistyki i technologii, specjalizujących się w kompleksowej implementacji oraz obsłudze sprzedaży na platformie Amazon.

http://www.gonito.pl
Grupa AB

Grupa AB

Największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W stałej ofercie firmy znajduje się ponad 96 000 produktów przeszło 800 marek z całego świata. Dystrybutor poza szeroką ofertą wspiera e-commerce w obszarze logistyki, umożliwiając szybką wysyłkę w modelu dropshipping.

http://www.ecommerce.ab.pl
Hays

Hays

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 50 lat, Hays posiada 257 biur w 33 krajach. W 2002 roku otworzyliśmy pierwszy oddział w Polsce. Świadczymy dopasowane do wymagań klienta usługi w zakresie rekrutacji specjalistów i menedżerów, pozyskując najlepszych kandydatów do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Portfolio naszych usług obejmuje ponadto Executive Search, Recruitment Process Outsourcing (RPO) oraz marketing rekrutacyjny.

https://www.hays.pl/
Hicron

Hicron

Eksperci Hicron już od ponad dekady działają aktywnie na całym świecie, specjalizując się w realizacji kompleksowych projektów IT dla przedsiębiorstw dużej oraz średniej wielkości. Hicron świadczy usługi wdrożeń, rozwoju i serwisu systemów SAP oraz projektuje własne rozwiązania IT w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Największym kapitałem Hicron są ludzie. W firmie pracuje niemal 300 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. To dzięki nim, Hicron może pochwalić się niezwykle bogatym i prestiżowym portfolio, opartym na takich branżach, jak: motoryzacyjna, energetyczna, przemysłowa, spożywcza czy FMCG.

https://hicron.com/pl/
i-systems

i-systems

Tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 90-osobowy zespół.

http://www.i-systems.pl
Kancelaria Lubasz i Wspólnicy

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy to wiedza, kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prawie e-commerce, ochronie danych osobowych, prawie gospodarczym, prawie pracy, prawie nieruchomości oraz compliance. Zapraszamy do naszych oddziałów w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Zaufali nam zarówno polscy przedsiębiorcy, jak i międzynarodowe korporacje.

http://www.lubasziwspolnicy.pl
Kei.pl

Kei.pl

Świadczy usługi hostingowe na wysokim poziomie. W jej ofercie znajdują się zarządzane serwery dedykowane, VPS w chmurze, hosting SSD, domeny i certyfikaty SSL. Atutem Kei.pl jest indywidualne podejście do klienta oraz możliwość dostosowania usług do oczekiwań. Klienci wybierający usługi premium otrzymują wsparcie dedykowanego opiekuna, który monitoruje ich usługi dbając o najwyższą jakość obsługi.

http://www.kei.pl
Landingi.pl

Landingi.pl

Landingi to jedna z czołowych firm tworzących landing pages oraz produkty do optymalizacji konwersji dla marketerów i agencji. Działa na rynku od ponad 9 lat i posiada biura w Gliwicach i Katowicach. Obecnie spółka zatrudnia ponad 60 osób i obsługuje klientów z ponad 80 krajów na świecie – wśród nich są: TVN Player, Credit Agricole, Olx, Evenea, DevaGroup, Medicover. Od 2017 roku Landingi są Partnerem Google. Firma jest finalistą konkursów Web Summit Dublin, Aulery, iMinds Belgium Startup Tour, TNW Boost oraz Innovation Ad.

http://www.landingi.pl
LemonMind

LemonMind

Twórca oprogramowania TeamFlow.it – unikalnego systemu CRM dla e-commerce. Użytkownikami systemu są przede wszystkim firmy produkcyjne i handlowe, sprzedające swoje produkty w internecie. System TeamFlow.it integruje się ze sklepami internetowymi i systemami ERP gromadząc dane o klientach, sprzedaży i produktach, umożliwiając automatyzację procesów obsługi posprzedażowej.

https://lemonmind.com/
Makes You Local

Makes You Local

MakesYouLocal to zespół specjalistów e-commerce z 14 krajów, który pomaga firmom i sklepom internetowym rozwijać się i zwiększać sprzedaż online na nowych rynkach. Firma działa w Polsce, we wszystkich krajach bałtyckich i skandynawskich, w Niemczech, Holandii, Francji, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, gdzie lokalne zespoły złożone z native speakerów pomagają w analizie rynku, lokalizacji sklepów internetowych, tłumaczeniach, obsłudze klienta w jego rodzimym języku, opracowywaniu i zarządzaniu lokalną strategią marketingową oraz w ogólnym rozwóju biznesu.

https://www.makesyoulocal.com/
MakoLab

MakoLab

Agencja marketingowo-technologiczną. Realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji. Oferuje platformy komunikacyjne i prosprzedażowe: strony i portale internetowe, e-sklepy, systemy biznesowe, aplikacje mobilne, usługi z obszaru Data i semantyki, a także kreacji i multimediów, user experience, e-marketingu i analityki webowej.

http://www.makolab.com
Media4U Sp. z o.o.

Media4U Sp. z o.o.

Jeden z wiodących dostawców rozwiązań dla rynku e-commerce. Zajmuje się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych, opieką powdrożeniową i wsparciem dla istniejących już platform. Atutami firmy są: rozbudowany dział doświadczonych programistów, certyfikowani specjaliści Google AdWords i własne studio graficzne. Dzięki temu agencja oferuje dedykowane i skalowalne rozwiązania. Centrala firmy znajduje się w Łodzi, a portfolio realizacji obejmuje rynek polski i europejski.

http://www.media4u.pl
Mentor

Mentor

Broker ubezpieczeniowy o ugruntowanej pozycji na rynku, działający od 1994 roku. W Polsce klientów obsługuje ponad 130 brokerów w 10 miastach. Wśród szeregu biur specjalistycznych, występujących w strukturze, dysponuje Działem Ubezpieczeń Cybernetycznych – zespołem czterech brokerów dedykowanych ubezpieczeniom cybernetycznym, którzy m.in. prowadzą blog https://ubezpieczenia-cyber.pl/.

http://www.mentor.pl
Mindshare Polska

Mindshare Polska

Oddział globalnego domu mediowego Mindshare, z siedzibą w Londynie. O najwyższą jakość usług dla klientów dba zespół specjalistów, odpowiedzialnych za planowanie i zakup komunikacji 360, consulting mediowy, strategie komunikacyjno-mediowe, transformacje digitalowe, e-commerce, badania ilościowe i jakościowe. Mindshare Polska współtworzy też GroupM, największą na świecie strukturę negocjacyjną, zwiększając tym samym przewagę konkurencyjną i korzyści dla swoich klientów na polskim rynku.

https://www.mindshareworld.com/poland
Miromind

Miromind

Profesjonalna agencja SEO z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Współpracuje z firmami z całego świata – Polski, USA, Kanady czy Nowej Zelandii. Specjaliści z Miromind nieustannie śledzą światowe trendy i lubią się nimi dzielić. Stawiają na wysoką jakość, systematyczność i kreatywność.

https://miromind.com/
Mondi Corrugated Packaging

Mondi Corrugated Packaging

Wiodący dostawca opakowań z tektury falistej w Europie. Za pośrednictwem sieci 16 zakładów, firma oferuje innowacyjne rozwiązania oraz najwyższej jakości nowoczesne technologie druku i klejenia opakowań. Opakowania produkowane przez Mondi to zarówno standardowe opakowania transportowe, opakowania dla e-commerce, jak i niestandardowe opakowania ekspozycyjne.

https://www.mondigroup.com
Nethansa

Nethansa

Lider we wsparciu globalnej sprzedaży na Amazonie. Zapewnia kompleksowe działania na każdym etapie – od obsługi klientów z całego świata, po pełną automatyzację sprzedaży.

http://www.nethansa.pl
OEX E-Business Sp. z o.o.

OEX E-Business Sp. z o.o.

Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, materiałów POS i programów lojalnościowych. Oferuje także usługi z obszaru e-procurement i e-delivery. Realizuje projekty dla kilkuset klientów. Zarządza nowoczesnymi centrami logistycznymi o powierzchni 30 000 m kw.

http://www.e-oexebusiness.com
Prefixbox

Prefixbox

Preixbox’s e-commerce search tools drastically improve product search efficiency to boost webshops’ conversions and sales. Their easy-to-integrate, intelligent search comes with a 30-day free trial, free analytics, and is sold in modular pieces. Preixbox is providing an ef ective search, on your terms. http://www.prefixbox.com
Project: People

Project: People

Firma doradcza, działająca w metodyce lean. Rozwiązuje problemy swoich klientów poprzez tworzenie strategii: biznesowych, marketingowych i UXowych.

http://www.projectpeople.pl
Przelewy 24

Przelewy 24

Od 12 lat współtworzy polską branżę e-commerce, zapewniając swoim partnerom największy wybór metod płatności. Najwyższą jakość usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz restrykcyjna polityka bezpieczeństwa. Przygotowane przez Przelewy24 narzędzia sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zautomatyzowania procesu płatności, o czym świadczy bogate portfolio referencji Partnerów serwisu.

http://www.przelewy24.pl
Quartic Sp. z o.o.

Quartic Sp. z o.o.

Twórca opartych na sztucznej inteligencji systemów wsparcia i personalizacji procesów sprzedaży oraz marketingu internetowego. Wykorzystywane przez irmy e-commerce, serwisy do e-mail marketingu oraz Video-on-Demand (VoD), a także korporacje rozwijające omnichannel. Firma jest liderem w Europie Środkowej - w Polsce posiada 41.5% udziału w rynku.

http://www.quarticon.com
Salus

Salus

Salus Controls jest częścią Computime Group Limited - firmy znanej z realizowania projektów technologiczno-badawczych. Salus to więcej niż ogrzewanie. Marka wypełnia niszę w dziedzinie regulatorów temperatury oraz w sektorze inteligentnej automatyki sterującej. Blisko 15 lat obsługuje klientów na rynku komercyjnym i konsumenckim – od Azji, przez Europę, po Amerykę Północną. SALUS Smart Home to oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo i ekologia. Działa odpowiedzialnie i świadomie, a jednym z priorytetów firmy jest promowanie przemyślanego zużycia energii – troska o środowisko naturalne to kierunek, w którym od lat konsekwentnie zmierza.

https://www.salus-controls.pl/
Sare

Sare

Firma technologiczna, która dostarcza zaawansowane narzędzia do zautomatyzowanej komunikacji i marketingu, jak kampanie e-mailingowe, kampanie SMS, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną i relacje inwestorskie. Jej największym osiągnięciem są systemy SARE i SAREhub – autorskie oprogramowania, służące do prowadzenia precyzyjnej, zautomatyzowanej komunikacji, w celu zwiększania sprzedaży. http://www.sare.pl
Sellintegro

Sellintegro

Sellintegro jest dostawcą ponad 250 gotowych integracji oraz pakietów integracyjnych dla najpopularniejszych systemów fakturujących w Europie łącząc je z szerokim rynkiem e-commerce. Dzięki obecności na rynku od 15 lat umożliwia przeniesienie biznesu na inny, zautomatyzowany poziom. Z oferowanych przez Sellintegro integracji korzystają tysiące firm w kraju. Oficjalny partner firm InsERT, COMARCH, BaseLinker, wayfair oraz Amazon.

https://sellintegro.pl/
Semahead

Semahead

Agencja marketingu internetowego należąca do Grupy Interia.pl. W ofercie agencji znajdują się przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla e-commerce z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, prowadzenia kampanii reklamowych, analityki internetowej, content marketingu i social media. http://www.semahead.pl/
Sempai

Sempai

Od ponad 11 lat pomaga klientom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online. Działa w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych, świadcząc usługi z zakresu SEO, PPC i analityki webowej. Jako certyfikowany Partner Google PREMIUM specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych w zakresie marketingu konwersji. Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż 2016.

http://www.sempai.pl
Senetic

Senetic

Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT dla firm oraz instytucji publicznych, które chcą usprawnić realizację codziennych zadań przy pomocy intuicyjnego cyfrowego ekosystemu. Od 10 lat wspiera klientów w ponad 150 krajach, oferując im rozwiązania, z których firma sama korzysta na co dzień.

http://www.senetic.pl/
Senuto

Senuto

Senuto to platforma analityczna, która dostarczy wielu wartościowych danych każdemu, kto walczy o wyższe pozycje w Google. Na co dzień korzystają z niej nie tylko specjaliści SEO, ale także eCommerce managerowie, marketerzy czy SEO copywriterzy. Platforma składa się z trzech modułów: Analizy widoczności, Bazy słów kluczowych i Monitoringu. Każdy z nich wyposażony jest w zestaw narzędzi, które ułatwiają przygotowanie kampanii SEO, analizę konkurencji i ocenę osiąganych efektów.

https://www.senuto.com/pl/
Shoper

Shoper

Shoper to najpopularniejsze rozwiązanie do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce, działające w modelu SaaS (Software-as-a-service). Dostarcza wszystko, co niezbędne do profesjonalnej sprzedaży przez internet: m.in. wsparcie techniczne, nowoczesne i bezpieczne płatności, zintegrowane przesyłki i obsługę magazynów. Firma współpracuje blisko z Allegro, Facebookiem i Google, prowadząc dla sklepów obsługę kampanii produktowych. Dla dużych i zaawansowanych e-biznesów prowadzona jest usługa Shoper Premium.

https://www.shoper.pl/
Simon-Kucher&Partners

Simon-Kucher&Partners

Globalna firma doradcza specjalizująca się w strategii, marketingu, zarządzaniu cenami (pricingu) oraz doskonaleniu sprzedaży (sales excellence). Od 1985 roku koncentruje się na pomaganiu firmom w zwiększaniu zyskowności i przychodów (Top Line Power). Obecnie w firmie pracuje ponad 100 konsultantów w 34 biurach na całym świecie. Simon-Kucher & Partners jest powszechnie uznawana za światowego lidera doradztwa cenowego. Biuro w Warszawie działa od 2004 roku.

http://www.simon-kucher.com/pl
Simply4net Sp. z o.o.

Simply4net Sp. z o.o.

Nasza historia zaczęła się w 2013 r. od sieci reklamy efektywnościowej dedykowanej rynkowi książkowemu Ads4books. Stworzyliśmy m.in. widget BUY.BOX – narzędzie typu wher to buy, które skraca użytkownikom drogę do sklepu internetowego. Następnie skupiliśmy się na poszerzaniu kategorii produkowych. W połączeniu z analityką internetową BUY.BOX stanowi rozwiązanie nie tylko dla właścicieli stron i blogów, ale także producentów.

http://www.getbuybox.com
Smart Project

Smart Project

SMART Project to firma z doświadczeniem, której przedmiotem działalności jest przede wszystkim optymalizacja procesów magazynowych, redukcja kosztów magazynowania, produkcji oraz transportu w firmie, a także zarządzanie projektami i doradztwo logistyczne. SMART Project tworzy indywidualne projekty zwiększania rentowności danej firmy, usprawniając przeprowadzane procesy, a także przeprowadza u klientów kompleksowy audyt procesów logistycznych oraz wdraża konieczne zmiany w celu zwiększenia wydajności pracy i rentowności przedsiębiorstwa. U swoich klientów SMART Project z powodzeniem wprowadza innowacyjne metody zarządzania, takie jak Lean Management i Kaizen oraz 5S. W ramach ich wdrażania przeprowadza również niezbędne szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej.

https://smartproject.pl/
Software House Empressia

Software House Empressia

Software House Empressia powstał w roku 2010 i po dziś dzień realizuje nieszablonowe projekty WWW, a także aplikacje mobilne. Wyróżnia ich specyficzne i rzadko spotykane połączenie działu DEV z intensywnie rozwijającym się działem SEO. Firma jest więc odpowiedzią dla tych, którym zależy nie tylko na samym powstaniu projektu WWW, lecz również na jego widoczności w sieci.

https://www.empressia.pl/
Spicy Mobile

Spicy Mobile

Zespół ekspertów marketingu mobilnego, prekursor pierwszego na rynku badania korzystania ze smartfonów i tabletów oraz twórca sieci reklamowej premium w aplikacjach oraz na stronach mobilnych. W 2018 r. agencja powołała podmiot dedykowany promocji aplikacji m-commerce – Just Run App.

http://www.spicymobile.pl
Strix

Strix

Tworzy ambitne rozwiązania e-commerce, omnichannel, e-commerce i digital transformation dla organizacji z sektora B2C i B2B. Świadczy usługi dla lideró w z regionu CEE. Jako Magento Enterprise Solution Partner, jest jednym z najdynamiczniej rozwijają cych się partneró w rmy Adobe (Magento) w regionie Europy Ś rodkowo-Wschodniej. Od 2018 r. dział R&D Strix zaczą ł tworzyć od podstaw system open-source PIM Ergonode.

http://www.strix.net
Szpiegomat.pl

Szpiegomat.pl

Narzędzie służące do monitorowania cen w internecie dla sprzedawców, producentów oraz dystrybutorów pozwalające na ustalenie polityki cenowej, znalezienie szans rynkowych oraz kontrolę nad siecią sprzedaży. Narzędzie umożliwia również uruchomienie automatyki cenowej dostosowującej ceny w sklepie internetowym do sytuacji rynkowej wcześniej według zadanej polityki cenowej.

http://www.szpiegomat.pl
Takaoto

Takaoto

Łączy w sobie kompetencje firmy konsultingowo-analitycznej i agencji inbound marketingowej. Trzonem oferty są usługi kompleksowych audytów stron i sklepów internetowych łączące aspekty SEO i UX. Firma szkoli, doradza markom, prowadzi analizy, tworzy strategie rozwoju oraz zajmuje się kompleksową obsługą marketingową sklepów i serwisów internetowych. Stawia na podejście oparte na analityce i rzetelnej wiedzy.

http://www.takaoto.pro
ThinkHUB

ThinkHUB

Firma consultingowa założona przez Konrada Zacha, eksperta i pasjonata technologii internetowych, który od przeszło 15 lat realizuje zaawansowane projekty IT oraz tworzy rozwiązania e-commerce dedykowane dla rynków B2B i B2C. Dostarcza klientom stałe wsparcie biznesowe, technologiczne i marketingowe niezbędne do skutecznego rozwoju sprzedaży w kanale online.

http://www.thinkhub.pl
Thulium sp z o.o.

Thulium sp z o.o.

Od 12 lat dostarcza narzędzie do zintegrowanej obsługi klienta. System Thulium porządkuje proces obsługi połączeń, e-maili, czatów oraz Facebook Messengera, podnosząc poziom obsługi i budując lojalność klientów. Codziennie poznają potrzeby działów obsługi i starają się na nie odpowiadać rozwijając system oraz pokazując jak optymalnie wykorzystać jego możliwości. http://www.thulium.pl
Tietoevry

Tietoevry

Findwise - grupa ekspertów będąca częścią korporacji Tietoevry. Pomaga zwiększać konwersję i wartość zamówień poprzez spersonalizowane wyniki wyszukiwań i reguły biznesowe, co pozwala dostosowywać ranking do celów sprzedażowych. Łączy wiedzę i doświadczenie dotyczące silników wyszukiwania z uczeniem maszynowym i przetwarzaniem języka naturalnego. W gronie jej 450 klientów są X-KOM, InterSport, Oriflame, KGHM, Schneider Electric, Orange, T-Mobile.

https://www.tietoevry.com/en/our-businesses/create/
TIMOCOM

TIMOCOM

TIMOCOM GmbH to średniej wielkości niemieckie przedsiębiorstwo z sektora FreightTech, zatrudniające ponad 500 pracowników 30 narodowości i posiadające przedstawicielstwa w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Jako eksperci w zakresie technologii informacyjnych i analizy danych pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów logistycznych, oferując inteligentne, bezpieczne i proste rozwiązania. Nasz System Smart Logistics łączy ze sobą ponad 45.000 sprawdzonych firm, zgłaszających codziennie do 800.000 międzynarodowych ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych. TIMOCOM jest pionierem i asystentem w drodze ku cyfrowej przyszłości logistyki.

https://www.timocom.pl/
Trol InterMedia

Trol InterMedia

Agencja interaktywna oraz software house. Dostarcza kompleksowe rozwiązania interaktywne dla firm, instytucji i e-sklepów: od stworzenia strategii e-marketingowej, dedykowany hosting, po badania usability, które zwiększą skuteczność marki w sieci. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz nieograniczona kreatywność i zapał zespołu pozwoliły jej zdobyć zaufanie klientów i osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku ogólnopolskim.

http://www.trol.pl
Trusted Shops

Trusted Shops

Firma oferuje rozwiązania, które przekonają potencjalnych klientów do zakupów w danym e-sklepie. Właściciel sklepu otrzymuje: regulamin oraz politykę prywatności; znak jakości, który jest dowodem wysokiego standardu obsługi klienta; gwarancję zwrotu pieniędzy, która zapewnia klientów o bezpieczeństwie zakupów i pomoże obniżyć wskaźnik porzuceń strony; system opinii, dzięki któremu łatwo zebrać i zaprezentować niezbędne do zwiększenia sprzedaży w sieci rekomendacje klientów.

http://www.trustedshops.pl
Usability LAB

Usability LAB

Firma konsultingowa świadcząca usługi doradcze, badawcze i projektowe dla e-commerce, finansów i bankowości, sektora medycznego, firm start-up. Specjalizuje się w UX/Usability oraz optymalizacji konwersji.

http://www.usability-lab.pl
Veneo

Veneo

Veneo od 2004 r. zajmuje się kreowaniem strategii marek, przeprowadzaniem zintegrowanych kampanii marketingowych, w tym łączących online z offlinem, kampanii Google AdWords & Fb Ads, działaniami performance – optymalizacją konwersji sklepów e-commerce, SEO i SXO, a także projektowaniem i realizacją serwisów oraz aplikacji WWW. http://www.veneo.pl/
Voice Contact Center Sp. z o.o.

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Voice Contact Center z Grupy OEX oferuje wielokanałową obsługę klientów dla sektora e-commerce: telefon, sms, e-mail, chat, video chat, social media oraz korespondencję tradycyjną, zapewniając ciągłość obsługi także w okresie peaków sprzedażowych. Spółka posiada ponad 600 profesjonalnych stanowisk contact center w Warszawie, Łodzi i Lublinie.

http://www.voicecc.pl
Warda Consulting Team

Warda Consulting Team

Warda Consulting Team to zespół doświadczonych konsultantów i trenerów z wieloletnią praktyką i udokumentowanymi wynikami w biznesie. Poprzez doradztwo biznesowe i szkolenia, firma zarządzana przez Małgorzatę Warda z sukcesem wspiera swoich klientów w działaniach, które prowadzą do rozwoju ich biznesu, przede wszystkim poprzez optymalizację strategii sprzedażowych oraz zwiększenie rentowności prowadzonych działań. Konsultanci prowadzą też szkolenia i warsztaty biznesowe dla firm w obszarach sprzedaży i marketingu, w tym z matematyki biznesowo-handlowej, a także współpracują w charakterze wykładowców z renomowanymi szkołami biznesu, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych oraz programach Executive Master of Business Administration.

https://www.wardateam.com/
Widoczni

Widoczni

Wiodąca agencja marketingu internetowego, która istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron i sklepów, prowadzeniu kampanii AdWords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Zapewnia kompleksową obsługę firmy w procesie budowy wizerunku i promocji w sieci. Doświadczony zespół ekspertów, najnowsze technologie i pasja do marketingu sprawiają, że każda kampania generuje realne zyski dla klienta.

http://www.widoczni.com
X-Coding IT Studio

X-Coding IT Studio

To Agile e-Commerce Software House. Za jego rozwiązaniami stoi wiara, że każde rozwiązanie powinno być wartościowe dla użytkownika końcowego. Każdy projekt jest realizowany przez kompetentny zespół, w którym czynnie uczestniczy klient. To właśnie dlatego udaje im się wdrażać e-commerce, który sprzedaje.

http://www.x-coding.pl

Przejdź do

Partnerzy

Reklama

Polityka cookies

Dalsze aktywne korzystanie z Serwisu (przeglądanie treści, zamknięcie komunikatu, kliknięcie w odnośniki na stronie) bez zmian ustawień prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EXPLANATOR oraz partnerów w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Usługa Cel użycia Włączone
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony Nie możesz wyłączyć tych plików cookies, ponieważ są one niezbędne by strona działała prawidłowo. W ramach tych plików cookies zapisywane są również zdefiniowane przez Ciebie ustawienia cookies. TAK
Pliki cookies analityczne Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika. Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.
Pliki cookies marketingowe Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich. Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.