E-commerce & Digital Marketing 1/2017

ECOM_01.jpg

Sprzedaż transgraniczna

Trzymacie w rękach pierwszy numer magazynu „E-commerce & Digital Marketing”. Czasopismo kierujemy do tych wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że w 100% wykorzystują potencjał swojego biznesu w Internecie. W magazynie skupimy się na sprzedaży i działaniach, które do niej prowadzą – w każdym numerze znajdziecie garść inspiracji z branży B2B i B2C.

Top tematem pierwszego wydania jest sprzedaż transgraniczna. Ekspansja na zagraniczne rynki w sprzedaży internetowej jest dużo łatwiejsza niż w sprzedaży tradycyjnej, jednak wymaga pewnego przygotowania. Jakie kwestie należy rozważyć przed uruchomieniem sprzedaży na rynkach zagranicznych? Jak sprawić, aby logistyka nie stała się piętą achillesową naszego międzynarodowego biznesu? Jakie prawo reguluje uprawnienia i obowiązki stron transakcji w sytuacji, gdy umowa zawierana jest między podmiotami pochodzącymi z różnych krajów? To tylko kilka pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w tym numerze.

Na portalu www.e-commerce-24.pl znajdziecie zestaw narzędzi, które stanowią praktyczne uzupełnienie artykułów, m.in. wzór e-maila do klienta z prośbą o rekomendację oraz reklamacji do przewoźnika, przykładową ścieżkę komunikacji z klientem w przypadku, kiedy towar jest niedostępny, zasady zabezpieczenia e-płatności. Zachęcam do podzielenia się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi zawartości tego i kolejnych numerów magazynu.

Pobranie wydania w formie pliku PDF możliwe dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę Kup pojedyncze wydanie

Spis treści

Digital marketing

E-logistyka

Archiwum