Targi, targi i po targach

ECOM_04_62.jpg

8 listopada w Warszawie odbyła się trzynasta edycja Targów eHandlu, podczas których swoją ofertę zaprezentowało blisko 140 wystawców: od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje marketingowe. Nie zabrakło tam również naszej redakcji.

Zwiedzający mogli wziąć udział również w fachowych prelekcjach, które odbywały się równolegle na ٣ scenach. Można było posłuchać m.in o tym jak poradzić sobie z przeciążonym serwerem podczas Black Friday, dowiedzieć się czym są notyfikacje web push, czy też zaznajomić się z nowinkami w płatnościach mobilnych. Warto także wspomnieć o odbywającej się w trakcie Targów Gali Zaufanych Ceneo.pl, podczas której nagrodzono najbardziej wyróżniające się firmy z branży e-handlu.

Jak zapewniają organizatorzy, nagrania z prelekcji będą stopniowo pojawiać się na oficjalnym fanpage’u Targów eHandlu. Jeżeli nie mieliście możliwości uczestniczenia w prelekcji, zachęcamy do bacznego śledzenia fanpage’a Targów.

- Trzynasta edycja naszego wydarzenia okazała się ogromnym sukcesem. Zanotowaliśmy rekord frekwencji – odwiedziło nas ponad 5000 osób! Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat eventu co nas bardzo cieszy i sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, żeby tworzyć ten projekt dalej! Mogę zdradzić, że następna edycja odbędzie się już w kwietniu 2018 roku w Krakowie, szczegóły ujawnimy już wkrótce. – mówi Roman Turaj, organizator Targów eHandlu.

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę
Drukuj

Zobacz również

Polecamy

Archiwum