Nowy marketplace: 4biz2.biz

logo_1.png
Open access no. 8/2018

Do grona marketpace'ów właśnie dołączył kolejny – 4biz2.biz. To interaktywna platforma internetowa skierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw kierujących swoją ofertę nie tylko do klientów w kraju, ale na całym świcie.

Zakupy połączone z oszczędnością czasu prowadzą nas zwykle na platformy typu marketplace. W jednym miejscu mamy niemal wszystko, czym potencjalny klient mógłby być zainteresowany w kwestii podstawowych zakupów, na kompleksowych usługach dla firm kończąc. Mimo wygodnych metod płatności, dużego wyboru ofert i stosunkowo łatwej obsługi wspomniane portale nie wyczerpują potencjału wiążącego się z tego typu działalnością. Wciąż brakuje pewnych usług, które mogłyby znaleźć się na marketplace’ach, z barierami językowymi, czy też prawnymi. Efekt jest taki, że klienci rozbici są po różnych marketplace’ach szukając dogodnych dla siebie ofert, rozwiązań, czy też możliwości rozwoju swojej działalności. Plafroma 4biz2.biz powstała, aby wypełnić tą lukę.

Oprócz ogłoszeń kupna i sprzedaży skierowanych od firm do firm oraz od firm do osób fizycznych, portal oferuje gamę usług offline oraz dodatków dla użytkowników w postaci kalendarza wydarzeń biznesowych, czy artykułów analitycznych z różnych branż. Do usług offline świadczonych przez portal należy m.in. zakładanie spółek, działalności gospodarczych, księgowość, pośredniczenie w poszukiwaniu nowych kontrahentów, dotacji czy inwestorów. 4biz2.biz daje również możliwość organizowania spotkań biznesowych oraz przygotowywania firmowych prezentacji.

Portal oferuje także miejsce na reklamę poprzez możliwość wstawiania bannerów i promocję ofert.  Swoistą kropką nad "i" są tłumaczenia, nie tylko ofert, ale także symultaniczne korespondencji między użytkownikami, co usuwa barierę językową, z jaką wciąż boryka się wiele firm, zwłaszcza tych mniejszych. Platforma dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej.

Więcej: https://4biz2.biz/pl 

Also check

On-line only no. 12/2019

E‑book "Wszystko, co powinieneś wiedzieć o PIM i Akeneo"

xc_logo_ebook.png

Z roku na rok waga kompletnej i dobrze opracowanej informacji produktowej rośnie. To w niej leży klucz do zadowolenia klienta, dostarczenia mu wszystkich niezbędnych do zakupu danych i zminimalizowania ryzyka zwrotu. Systemy PIM, takie jak Akeneo, ułatwiają zarządzanie informacją produktową. To właśnie one są głównymi bohaterami nowego e-booka od X-Coding IT Studio: "Wszystko, co powinieneś wiedzieć o PIM i Akeneo".

Read more

Po pierwsze personalizacja

ECOM_12_68.jpg
  • Dlaczego personalizacja ma coraz większe znaczenie w e-sprzedaży?
  • Co i w jaki sposób można personalizować?
  • Na czym najbardziej znane marki opierają swoje indywidualne podejście do klienta?
Read more
Open access On-line only no. 11/2019

E‑mail dziś i jutro ‑ indywidualny, interaktywny, interesujący

Julia Janssen-Holldiek.jpg

Szczyt CSA 2019 w Kolonii - „E-Mail just for you” większą relewancją i doświadczeniem użytkownika

Read more

Current issue

Go to

Partners

Advertisement