Konferencja „E‑wolucja”

Open access no. 8/2018

14 listopada 2018 r. we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja konferencji „E-wolucja”, w całości poświęcona tematom związanym ze sprzedażą produktów za granicę.

Większość przedsiębiorców w Polsce nie wchodzi ze swoimi produktami na rynki zagraniczne, niejednokrotnie na tym tracąc. W końcu rynki zagraniczne potrafią być nawet dziesięciokrotnie większe od polskiego! Z czego to wynika? Najczęściej z samej niewiedzy i obaw, jak taką sprzedaż rozpocząć. Gdzie? W jaki sposób? Czy rzeczywiście warto? Wątpliwości się mnożą, a to skutkuje brakiem ekspansji własnych produktów.

Właśnie z tego powodu powstała „E-wolucja”. Jednodniowa konferencja ma za zadanie rozwiać wszelkie wątpliwości z zakresu sprzedaży za granicę, poruszając takie tematy jak:

- VAT, zakładanie firmy oraz tematy prawno–księgowe.

- Od czego zacząć sprzedaż?

- Jak rozmawiać z zagranicznym klientem?

Wiedza przedstawiona przez prelegentów pozwoli Twojej firmie rozwijać sprzedaż na zagranicznych rynkach.

Jesteś zainteresowany(a)? Dowiedz się więcej!

www.e-wolucja.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z organizatorem:

konferencja@e-wolucja.pl

Tel: +48 880 477 009

Rejestracja: https://e-ewolucja.pl/rejestracja/

Also check

Open access On-line only no. 10/2019

E‑commerce Summit już 29 maja ‑ zarejestruj swój udział bezpłatnie!

Summit2.jpg

Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Konferencja E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy.

Read more
Open access On-line only no. 10/2019

Szczyt CSA 2019: Rozwój marketingu e-mailowego

180419_csa.jpg

 

Sukces poprzez standaryzację i indywidualność - eksperci na szczycie CSA 2019 w Kolonii poświęconemu technicznym i prawnym aspektom marketingu e-mailowego.

Read more

Golden Marketing Conference już w marcu w Poznaniu!

GMC.jpg

Golden Marketing Conference to dwudniowe wydarzenie skierowane do Top Managementu – członków zarządu, dyrektorów marketingu oraz osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki. Specjalna formuła oparta na długich prelekcjach na najwyższym, światowym poziomie oraz inspirujący networking w specjalnie przygotowanej strefie kuluarowej, stworzą przełomowy event o dużym potencjale biznesowym.

Read more

Current issue

Go to

Partners

Reklama