InCommerce Camp już 7 czerwca w Gdyni

E-commerce & Digital Marketing 6/2018 Tekst otwarty
Już siódmego czerwca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu eventów, skierowanych do osób związanych z branżą e-commerce. Każdy InCommerce to dawka aktualnej wiedzy z zakresu prowadzenia i rozwijania e-biznesu serwowana w atrakcyjnej formie – ZERO teorii, same e-commercowe case’y prezentowane przez znanych praktyków z branży!

 

Celem InCommerce jest przybliżanie uczestnikom różnych aspektów związanych z prowadzeniem e-biznesu, począwszy od wyboru i wdrożenia platformy sprzedażowej, po formy jej promocji online, a kończąc na case’ach wybranych e-sklepów. Na każde ze spotkań zapraszamy przedstawicieli największych e-sklepów w Polsce oraz wiodących dostawców usług dla e-commerce. 

Ponieważ organizatorzy sami nie znoszą prezentacji sprzedażowych – każda prelekcja to albo case study, albo lista praktycznych protipów do wdrożenia w e-sklepie. Zakres tematyczny? Jest bardzo szeroki: #sem #seo #adwords #socialmedia #platformyecommerce #epłatności  #contentmarketing #influencemarketing

InCommerce to nie tylko prelekcje i porcja zawsze aktualnej wiedzy, ale także luźne spotkanie przy piwie, na którym można nawiązać cenne relacje biznesowe. Po zakończeniu części oficjalnej Organizatorzy zapraszają wszystkich na wspólny networking i after party.

Do zobaczenia!

Na spotkanie jest wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja TU.

 

Drukuj

Zobacz również

Archiwum