E-inspiracje

Packaging Innovations 2018 (36).jpg

Podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations

E-commerce & Digital Marketing 6/2018 Tekst otwarty

– Targi oceniam znowu pozytywnie. I to pod kątem kilku aspektów, np. otoczenia, czyli firm, które są obok nas. Uważam, że są lepiej przygotowane do Targów, dzięki temu też – odnoszę wrażenie – jest więcej Zwiedzających. Większe jest również zainteresowanie programem merytorycznym. Globalny rynek opakowań się rozwija i widać to też na Targach – oceniał wystawę tuż przed jej zakończeniem Marcin Suchocki, Sales Manager firmy PC Print. Trudno o lepsze podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odwiedziło ponad 5000 osób. Nasz magazyn patronował imprezie.

InCommerce Camp już 7 czerwca w Gdyni

E-commerce & Digital Marketing 6/2018 Tekst otwarty
Już siódmego czerwca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu eventów, skierowanych do osób związanych z branżą e-commerce. Każdy InCommerce to dawka aktualnej wiedzy z zakresu prowadzenia i rozwijania e-biznesu serwowana w atrakcyjnej formie – ZERO teorii, same e-commercowe case’y prezentowane przez znanych praktyków z branży!
Packaging Innovations (11).jpg

Opakowanie wspierające sprzedaż, czyli Packaging Innovations 2018

E-commerce & Digital Marketing 5/2018 Tekst otwarty

Jak powinno wyglądać idealne opakowanie? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć eksperci z branży opakowań, technolodzy i brand managerowie, którzy wystąpią podczas 10. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się 17-18 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Podczas Targów odbędzie się 30 branżowych wykładów, czyli aż 15 godzin eksperckich prezentacji w ramach 2 stref workshops!

kongres-dyrektorow-ecommerce-2018-logo_kwadrat_na_www.png

V Kongres Dyrektorów E-commerce

E-commerce & Digital Marketing 5/2018 Tekst otwarty

Rozwój e-commerce dynamicznie przyspiesza. Pojawiające się na rynku rozwiązania sprawiają, że branżę czekają przełomowe zmiany, dlatego tematem przewodnim V Kongresu Dyrektorów E-commerce będą nowoczesne technologie m.in. wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz uczenie maszynowe. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9 – 11 maja w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Packaging Innovations 2018 (4).jpg

Opakowania poza szablonem

E-commerce & Digital Marketing 5/2018 Tekst otwarty

Targi Packaging Innovations stanowią odpowiedź na stereotypowe podejście do kwestii opakowań, a ich znakiem rozpoznawczym są nowatorskie i przepełnione świeżością formy. 10. jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w Centrum EXPO XXI Warszawa.

Archiwum