E-inspiracje

logo_MTC_e_commerce_czerwone.png

Prowadzisz sklep internetowy? Zajmujesz się marketingiem, sprzedażą lub designem? Nie może Cię zabraknąć we wrześniu w Krakowie!

E-commerce & Digital Marketing 7/2018 Tylko on-line Tekst otwarty

Mobile Trends Conference for e-commerce to wyjątkowa edycja przygotowana specjalnie z myślą o całej branży sprzedaży internetowej! 13-14 września 2018 roku w Krakowie odbędzie się po raz pierwszy. Jej celem jest popularyzacja wykorzystania kanału mobile w e-commerce i edukacja, jak robić to właściwie. To jedyna konferencja, podczas której specjaliści branży e-commerce i mobile łączą siły, by omówić nowe trendy w gronie innych ekspertów.

logo_MTC_e_commerce_czerwone.png

Dowiedz się, co sprawia, że już połowa Polaków dokonuje zakupów przez internet

E-commerce & Digital Marketing 7/2018 Tylko on-line Tekst otwarty

Potencjał urządzeń mobilnych nie jest jeszcze wystarczająco doceniany, a one same są niedostatecznie zaangażowane w sprzedaż internetową. Powoli przestają być jednak jedynie instrumentami wykorzystywanymi do komunikacji interpersonalnej, w coraz większym stopniu stając się narzędziami, za pośrednictwem których ich użytkownicy dokonują zakupów.

Packaging Innovations 2018 (36).jpg

Podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations

E-commerce & Digital Marketing 6/2018 Tekst otwarty

– Targi oceniam znowu pozytywnie. I to pod kątem kilku aspektów, np. otoczenia, czyli firm, które są obok nas. Uważam, że są lepiej przygotowane do Targów, dzięki temu też – odnoszę wrażenie – jest więcej Zwiedzających. Większe jest również zainteresowanie programem merytorycznym. Globalny rynek opakowań się rozwija i widać to też na Targach – oceniał wystawę tuż przed jej zakończeniem Marcin Suchocki, Sales Manager firmy PC Print. Trudno o lepsze podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odwiedziło ponad 5000 osób. Nasz magazyn patronował imprezie.

InCommerce Camp już 7 czerwca w Gdyni

E-commerce & Digital Marketing 6/2018 Tekst otwarty
Już siódmego czerwca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu eventów, skierowanych do osób związanych z branżą e-commerce. Każdy InCommerce to dawka aktualnej wiedzy z zakresu prowadzenia i rozwijania e-biznesu serwowana w atrakcyjnej formie – ZERO teorii, same e-commercowe case’y prezentowane przez znanych praktyków z branży!

Archiwum