E-sprzedaż

Digital marketing

E-logistyka

E-technologie

kei_01.jpg

Mały e-commerce, duże zagrożenie?

Ilona Kuźniarz   E-commerce & Digital Marketing 5/2018 Artykuł Spons. Tekst otwarty

Opcja handlu za pośrednictwem sieci kusi coraz szerszą grupę przedsiębiorców. E-commerce to nie tylko rozbudowane platformy gigantów rynku, ale także sklepy prywatnych użytkowników promujących swoje produkty bądź towary zakupione na aukcjach internetowych. Różnice pomiędzy tymi działalnościami są znaczne, także w kwestii bezpieczeństwa. Czy e-sklepy o mniejszym zasięgu także powinny obawiać się hakerskich ataków?

E-paragrafy

E-inspiracje

Packaging Innovations (11).jpg

Opakowanie wspierające sprzedaż, czyli Packaging Innovations 2018

E-commerce & Digital Marketing 5/2018 Tekst otwarty

Jak powinno wyglądać idealne opakowanie? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć eksperci z branży opakowań, technolodzy i brand managerowie, którzy wystąpią podczas 10. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się 17-18 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Podczas Targów odbędzie się 30 branżowych wykładów, czyli aż 15 godzin eksperckich prezentacji w ramach 2 stref workshops!

kongres-dyrektorow-ecommerce-2018-logo_kwadrat_na_www.png

V Kongres Dyrektorów E-commerce

E-commerce & Digital Marketing 5/2018 Tekst otwarty

Rozwój e-commerce dynamicznie przyspiesza. Pojawiające się na rynku rozwiązania sprawiają, że branżę czekają przełomowe zmiany, dlatego tematem przewodnim V Kongresu Dyrektorów E-commerce będą nowoczesne technologie m.in. wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz uczenie maszynowe. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9 – 11 maja w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Packaging Innovations 2018 (4).jpg

Opakowania poza szablonem

E-commerce & Digital Marketing 5/2018 Tekst otwarty

Targi Packaging Innovations stanowią odpowiedź na stereotypowe podejście do kwestii opakowań, a ich znakiem rozpoznawczym są nowatorskie i przepełnione świeżością formy. 10. jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w Centrum EXPO XXI Warszawa.

Polecamy

Archiwum