E-sprzedaż

Digital marketing

E-logistyka

E-paragrafy

ECOM_7_03.jpg

RODO: działania marketingowe

Grzegorz Tukaj   E-commerce & Digital Marketing 7/2018 Tekst otwarty
  • O czym należy poinformować klientów, aby móc im legalnie przedstawić ofertę sprzedażową sprofilowaną według płci, miejsca zamieszkania czy wieku?
  • Jak prosić o zgodę marketingową, żeby spełnić wymagania RODO i nie odstraszyć potencjalnego klienta?
  • Jak realizować prawo do bycia zapomnianym, przenoszenia danych, sprzeciwu i ograniczenia przetwarzania, by nie stracić możliwości wysyłania mailingów i prowadzenia promocji w inny sposób?

E-inspiracje

logo_MTC_e_commerce_czerwone.png

Prowadzisz sklep internetowy? Zajmujesz się marketingiem, sprzedażą lub designem? Nie może Cię zabraknąć we wrześniu w Krakowie!

E-commerce & Digital Marketing 7/2018 Tylko on-line Tekst otwarty

Mobile Trends Conference for e-commerce to wyjątkowa edycja przygotowana specjalnie z myślą o całej branży sprzedaży internetowej! 13-14 września 2018 roku w Krakowie odbędzie się po raz pierwszy. Jej celem jest popularyzacja wykorzystania kanału mobile w e-commerce i edukacja, jak robić to właściwie. To jedyna konferencja, podczas której specjaliści branży e-commerce i mobile łączą siły, by omówić nowe trendy w gronie innych ekspertów.

logo_MTC_e_commerce_czerwone.png

Dowiedz się, co sprawia, że już połowa Polaków dokonuje zakupów przez internet

E-commerce & Digital Marketing 7/2018 Tylko on-line Tekst otwarty

Potencjał urządzeń mobilnych nie jest jeszcze wystarczająco doceniany, a one same są niedostatecznie zaangażowane w sprzedaż internetową. Powoli przestają być jednak jedynie instrumentami wykorzystywanymi do komunikacji interpersonalnej, w coraz większym stopniu stając się narzędziami, za pośrednictwem których ich użytkownicy dokonują zakupów.

Archiwum